Njoftime të tjera të ngjashme

makina eshte ne gjendje tip top. cdo sevis esht bere ne servise te licensuar servisi fundit i esht bere para nji jave. makina eshte e pajisur me gova vere dhe dimri edhe disqe vere dhe dimri.... Tiranë
18 500€
Shitet Audi A 3 2 tdi nafte kamio automat ngjyra e zeze , makina eshte ne super gjendje , shume e mbajtur edhe shume e mire , te gjitha opsionet full per vitin e prodhimit qe eshte , xhamat e zinj... Tiranë
5 500€
-Audi A8 quattro motor 4.0 NAFTE Viti 2004 -Makina eshte me sherbime te rregullta -Kambio Motor ne Gjendje Perfekte, -Dopjo Klima Ftohje-Ngrohje,Ndezje Start\Stop -Sistem I muzikes-BOSSE... Tiranë
5 500€
Makina eshte e sapo arrdhur ne Shqiperi. Tiranë
9 900€
Audi S4 4.2 benzine , gjendja praktikisht e re. Perpara 30000 km i jane kryer sherbimet zinxhira faze + tensionues , amortizator pas , radiatoret shtese , filter dhe vaji i kambios etj. Te gjitha... Tiranë
12 000€
5 900€

Audi A6, 3.2L, 200000km

Shtuar: 30 mars 2019, numri: 1082
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0697844415
Modeli: A6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.2 
AUDI A6 3.2 Benzin/Gaz Quattro - viti prodhimit 2005,Impiant Gazi STAG, 2 celsa, Tapiceri Lekure Bezh, Kambio automat, Kompjuter Bordi, Sedilje Elektrike me Fryrje Drita Xeno/Bixeno, Sensor Shiu, Sensor Dritash, Pasqyra me Palosje, Audio CD+Bagazhier 6cd, Disqe Audi 18' me goma te reja
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te paguara deri ne tetor 2019
Cmimi:5.900 euro CASH
----ME NDRRIM KA CMIM TJETER----
Cel: 0697844415

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.