Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A 3 2 tdi nafte kamio automat ngjyra e zeze , makina eshte ne super gjendje , shume e mbajtur edhe shume e mire , te gjitha opsionet full per vitin e prodhimit qe eshte , xhamat e zinj... Tiranë
5 500€
-Audi A8 quattro motor 4.0 NAFTE Viti 2004 -Makina eshte me sherbime te rregullta -Kambio Motor ne Gjendje Perfekte, -Dopjo Klima Ftohje-Ngrohje,Ndezje Start\Stop -Sistem I muzikes-BOSSE... Tiranë
5 500€
Makina eshte e sapo arrdhur ne Shqiperi. Tiranë
9 900€
Audi S4 4.2 benzine , gjendja praktikisht e re. Perpara 30000 km i jane kryer sherbimet zinxhira faze + tensionues , amortizator pas , radiatoret shtese , filter dhe vaji i kambios etj. Te gjitha... Tiranë
12 000€
Shitet audi a4 2.0tfsi benzin-gas quattro ne gjendje shume te mire. Impianti gazit prins me garanci dhe konsumi 100% gas. Kambio automatike. Sedilje lekure me ngrohje dhe levizje elektrike, pasqyra... Tiranë
11 800€
6 500€ I diskutueshëm

Audi A6, 2.7L, 226000km

Shtuar: 18 qershor 2019, numri: 1235
Telefoni:
00447735500409
Modeli: A6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 226000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.7 
Sherbimet i ka te gjitha te bera makina esht ne gjendje super e gatshme per cdo lloj prove ... esht shum e shpejte per llojin dhe modelin e saj si makine ...sic e shikoni dhe ne foto makina esht fundi i 2005 kilometrat e sakta i ka 226.000 km origjinale te veta ... shitet per arsye mos perdorimi ... kontakti vetem ne whats up ... faleminderit... cmimi 6500 € i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.