Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A 3 2 tdi nafte kamio automat ngjyra e zeze , makina eshte ne super gjendje , shume e mbajtur edhe shume e mire , te gjitha opsionet full per vitin e prodhimit qe eshte , xhamat e zinj... Tiranë
5 500€
-Audi A8 quattro motor 4.0 NAFTE Viti 2004 -Makina eshte me sherbime te rregullta -Kambio Motor ne Gjendje Perfekte, -Dopjo Klima Ftohje-Ngrohje,Ndezje Start\Stop -Sistem I muzikes-BOSSE... Tiranë
5 500€
Makina eshte e sapo arrdhur ne Shqiperi. Tiranë
9 900€
Audi S4 4.2 benzine , gjendja praktikisht e re. Perpara 30000 km i jane kryer sherbimet zinxhira faze + tensionues , amortizator pas , radiatoret shtese , filter dhe vaji i kambios etj. Te gjitha... Tiranë
12 000€
Sherbimet i ka te gjitha te bera makina esht ne gjendje super e gatshme per cdo lloj prove ... esht shum e shpejte per llojin dhe modelin e saj si makine ...sic e shikoni dhe ne foto makina esht... Tiranë
6 500€
I diskutueshëm
18 500€

Audi A6, 2.0L, 210000km

Shtuar: 4 shtator 2019, numri: 1318
Telefoni:
+436606208343
Modeli: A6 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 210000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Kuaj fuqi: 177 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Parktronic
Kompjuter i spondit
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Kontrolli i lundrimit
Disqe aliazhi
Ngrohja e pasqyrave
Ngrohja e ndenjëseve
Xhama të errët
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë 
makina eshte ne gjendje tip top. cdo sevis esht bere ne servise te licensuar servisi fundit i esht bere para nji jave. makina eshte e pajisur me gova vere dhe dimri edhe disqe vere dhe dimri. makina ndodhet ne austri kush vendos ta blej ja sjell ne tiran se do te vij me pushime nese ka dikush interes te lajmerohet ne whatsapp nr telefonit : +436606208343

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.