Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2009
Kilometrazhi: 245,000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
15 000€
Viti: 2008
Kilometrazhi: 130000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
11 999€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 140000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 000€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 177000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 700€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
3 600€
I diskutueshëm
5 900€

Audi A6

Shtuar: 30 mars 2019, numri: 1082
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: A6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.2 
AUDI A6 3.2 Benzin/Gaz Quattro - viti prodhimit 2005,Impiant Gazi STAG, 2 celsa, Tapiceri Lekure Bezh, Kambio automat, Kompjuter Bordi, Sedilje Elektrike me Fryrje Drita Xeno/Bixeno, Sensor Shiu, Sensor Dritash, Pasqyra me Palosje, Audio CD+Bagazhier 6cd, Disqe Audi 18' me goma te reja
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te paguara deri ne tetor 2019
Cmimi:5.900 euro CASH
----ME NDRRIM KA CMIM TJETER----
Cel: 0697844415
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.