Audi A5 viti 2017, E zezë, 2.0L, 63000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Kompjuter Bordi, Klima me 2 Zona, Sensor Dritash, Sensor Shiu, Xhama dhe Pasqyra Elektrike, Goma te Reja te Blera ne Itali, Vaj + Filtra te Sapondrruar. Makina esht ne gjendje shum te mire dhe me t. Tiranë
Shitet AUDI Q5 2.0 TFSI quattro viti 2011; ; Targat e sapo bera me taksa te paguara deri ne gusht 2021; ; mundesi nderrimi me makine SUV nafte me te njejten vler; ; Makina eshte e gatshme per cd. Tiranë
makin europe e ardhur nga gjermania Versionin me full individual si tapiceri kamoshi ngrofje ftofje para mbrapa klima mrapa distronik blind spot panoram deri bagazh 7vendesh ndezje me start tv dv. Tiranë
Ne super gjendje, transmetues automatik, ulese lkure, ndriues xenon, sensore parkimi, quattro, tavan panoramik e tj. Tiranë
Makina esht Full Ekstra; ; Slloni Lekure/Kamera360/Dyer me Thithje; ; Tavani Panoramik/Sedile Ngrofje + Ftofje; ; Perde Origjinale/Xhama te Erret Origjinal; ; Dopio Xham/Radar Disktronik/Ndezje star. Tiranë
35 000€
Shtuar: 15 korrik 2020, numri: 113483
Modeli: A5 
Viti: 2017 
Kilometrazhi: 63000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 190 
Klasa ekologjike: Euro 6 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Parktronic Kompjuter i spondit Fenerët Xenon Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Larësi i fenerëve Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Me garanci Tapiceri lёkurё 
Audi A5 Quattro, viti i prodhimit 2017, 2.0.litre nafte, 190kf, 63000 km, super ekonomike, super e shpejt, super e sigurt!! Makina eshte brenda garancise deri ne korrik 2021 nga Audi international! Cmimi 35000 euro i diskutueshem!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.