Audi A4 viti 2013, Gri, 1.8L, 178000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro; ; Viti: 2016; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 234.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Start Stop, Keyles. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A5 2.0 TDI Quattro; ; Viti: 2015; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 201.000 km; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro; ; Viti: 2016; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 232.000; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese: Look RS6. Tiranë
Viti i prodhimit: 2011; ; Karburanti: Diesel/Nafte; ; Fuqia motorrike: 1.6 TDI; ; 206635 KM origjinale; ; Goma Dunlop te reja; ; Letrat te paguara; ; Kasetofon Memory card/ AUX / Bluetooth / Radio... Tiranë
Audi A6 V6 2.4 Benzine/Gaz Viti 2006; ; Km 250.000; ; Impiant Gazi Stag me 5 vite Garanci, shenuar ne leje qarkullimi; ; Sedilje me ngrohje, Klima bi-zone; ; Kamio Automatike Sport; ; Pasqyra... Tiranë
E shitur
Modeli: A4 
Viti: 2013 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 178000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Kuaj fuqi: 170 
Makina eshte e sapoardhur me letra te sapo prera per nje vit. Me liber sherbimesh ne super gjendje motorrike dhe xhenerike, e gatshme per ta kontrolluar Ku te doni. Vaj filtra te Sapo nderruara. Tapiceri lekure kafe shume e paster. Sediljet elektrike me lumbar support (fryrje). Xhama te zi te certifikuara per 5 vjet. Me baxho, fenere dhe stopa led etj. Mban impiant gazi 85%/15% por edhe ne benzine nuk ka konsum te larte.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.