Audi A4 viti 2013, E zezë, 2.0L, 153200km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A6 2.0tdi full optional automatike/; E SAPO TARGUAR; Ndarse ndenjse, rrota rezerv, konvertues katalitik, Kontroll zri, timon lkure, dritare elektrike, , mbshtetje lumbare, Sistemi. Tiranë
Audi A4 2008 3.0 TDI QUATTR. Naft. Eshte i bere me porosi. Ka sensore parkimi para dhe mbrapa. Pasqyra me veterresi. Ka Marsha ne timo. Ka Sistem Navi. Pasqyrat mbyllen automatikish. N. Tiranë
Shitet Audi A6 viti 2015 super mjet 3000 cc Nafte Blu eficent ne gjendje perfekte full opsion me letra per nje vi. Cmimi 22500 euro nr cel Tiranë
Audi Q7 viti 0/2009 Motorr 3.0nafte me 214000km; disponon cdo opsion te mundshem te ketij lloji 'sendilje elektrike ngrohje/ fryrje/shfryrje, sensor e kamer parkimi, tavan panoramik, pilot automa. Tiranë
AUDI A-S6 Automat Full ekstra; mimi 5200; Viti 2005; Automatik; motorr 3.0 pa taka lluksi; Navi te madh DVD + Tel; Komanda ne timon; baxho elektrike; Marshe ne timon; sallon lekure, ngjyra bezh. Tiranë
13 500€
Shtuar: 17 dhjetor 2019, numri: 112369
Modeli: A4 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 153200 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet Audi A4 viti prodhimit 2013 model amerike motorr 2.0TFSI quattro, sedilje elektrike me ngrohje dhe memorie, baxho, cruise control, sensor parkimi, kamera mbrapa, bluetooth, bi-xenon, kambio automatike 8 marshe para, sensor drite, senor shiu, xhama te zi origjinal me certifikat. Makina eshte ne gjendje shum te mire, disqe 18 me goma pirelli, 3 celsa, sapo i jan ven 4 tambure dhe 4 ferrota te reja, vaj filtra jan be. Letrat e paguara deri ne nentor te 2020.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.