Audi A4 viti 2013, E bardhë, 2.0L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A6 Avant 3.0 TDI QUATTRO; ; Jo Taks Lluks; ; Makina eshte shum e paster si nga brenda ashtu dhe nga jash; ; Xhama te zi si para ashtu dhe pas me dokumenta per 5 vjet deri ne 2026; ; Klim. Tiranë
ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION, BAGAZHIER, KOMANDA NE TIMON, SENSOR PARKIMI, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
Sedilje Cope, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Sistem Audio Bose, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Gom. Tiranë
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
aufi a4 viti prodhimit 2009; ; motorr 2.0 tdi kambio automat dsg 8g; ; me dogane te paguar super gjendje; ; 181 mije km origjinale cmimi 7500; ; cel 0686431333 Tiranë
10 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 5 korrik 2021, numri: 114109
Adresa: Tiranë, Liqeni Artificial, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: A4 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Kompjuter i spondit Sistem navigimi Fenerët Xenon Baxha Ngrohja e ndenjëseve Airbags Mbyllja qendrore Tapiceri lёkurё 
Audi A4-2013
Forca Motorrike- 2.0 TFSI
Karburanti- Benzinë
Ngjyra- E bardhë
Km- 185 mijë km
Përshkrimi:
Dy celësa origjinalë, sensorë parkimi, baxho xhami, goma pirelli, servise të bëra, dokumenta të sapo paguara, sedilje elektrike lëkure, me ngrohje, pasqyra me palosje.
Cmimi i diskutueshem!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.