Audi A4 viti 2013, E bardhë, 2.0L, 162000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A8 4.2 diesel viti 2006 bi turbo ne gjendje perfekte me 2 pal disqe e goma ska nevoje per asnje sherbim Tiranë
AUDI A6 S LINE (FACELIFT) Fabrike, Super ekonomike, Pilot automatik, Komande shpejtesie ne timon, Perde elektronike, Sedilie ngrohje/fryerje/memorie, Me Kamera parkimi origjinale, Key less g. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me letra te sapo prera per nje vi. Me liber sherbimesh ne super gjendje motorrike dhe xhenerike, e gatshme per ta kontrolluar Ku te don. Vaj filtra te Sapo nderruar. Tiranë
Start / Stop, Keyless Go; ; Fikje Ndezje auto ne trafik; ; Sedile memory, ngrofje-ftofje, masazh, fryrje shfryrje; ; Kamer parkimi + sensore para/mbrapa; ; Timoni me ngrofje + dridhje kur nderron... Tiranë
Shitet Audi A4; Kambio Automa; I sapoardhur nga Zvicra me liber sherbimesh vetem ne SwissAuto Exper; Mundesi blerje me keste vetem me karte identite. SWISS AUTO MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA. Tiranë
12 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 6 dhjetor 2020, numri: 113681
Modeli: A4 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 162000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina Disponon, Fener Full Led Bi-Xenon Drita Mjergulle, Disqe 18 Me Goma te Rea, Pasqyra me Palosje, Sedilje Elektrike Me Ngrohje, DvD Navi Mp3 Aux, Komanda ne Timon, Tavan Xhami, Liber Sherbimesh, Klima Zone, Full Option, Dogan e Paguar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.