Audi A4 viti 2009, Gri, 2.0L, 181000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sedilje lekure ngjyre gri, kompjuter bordi, drita led perpara dhe mbrap. Sensor parkimi perpara dhe mbrapa, kopmjuter bordi, klima bizon. Super gjendje motorike, xhenerike dhe vizual. Sherbime. Tiranë
Sedilje Cope, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Sistem Audio Bose, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Gom. Tiranë
Makina ne gjendje te mire motorike dhe gjenerik. Sedilje lekure me memorizim, me ngrohj. Kamera dhe senso. Star & stop (fiket ndizet ne semafor. Dritat matrix, komandohen automatikisht dritat. Tiranë
Shitet Audi A4, 1.8Tfsi Multi, benzine, pershtatshem per impiant gazi, dokumentat te prera, deri ne korrik 2022, xhama te zi per 5 vite te lincesuar, kambio automat 8G, aux, sd, cd, radio, fenere. Tiranë
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
7 500€
Shtuar: 7 korrik 2021, numri: 114112
Adresa: Tiranë, Qtu, shfaq në hartë
Modeli: A4 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 181000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 171 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
aufi a4 viti prodhimit 2009
motorr 2.0 tdi kambio automat dsg 8g
me dogane te paguar super gjendje
181 mije km origjinale cmimi 7500€
cel 0686431333

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.