Audi A4 viti 2009, Blu, 1.8L, 250590km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sedilje lekure ngjyre gri, kompjuter bordi, drita led perpara dhe mbrap. Sensor parkimi perpara dhe mbrapa, kopmjuter bordi, klima bizon. Super gjendje motorike, xhenerike dhe vizual. Sherbime. Tiranë
Sedilje Cope, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Sistem Audio Bose, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Gom. Tiranë
Makina ne gjendje te mire motorike dhe gjenerik. Sedilje lekure me memorizim, me ngrohj. Kamera dhe senso. Star & stop (fiket ndizet ne semafor. Dritat matrix, komandohen automatikisht dritat. Tiranë
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
Shitet Audi A6 Avant 3.0 TDI QUATTRO; ; Jo Taks Lluks; ; Makina eshte shum e paster si nga brenda ashtu dhe nga jash; ; Xhama te zi si para ashtu dhe pas me dokumenta per 5 vjet deri ne 2026; ; Klim. Tiranë
7 199€ I diskutueshëm
Shtuar: 9 shtator 2021, numri: 114220
Adresa: Tiranë, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: A4 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 250590 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Shitet Audi A4, 1.8Tfsi Multi, benzine, pershtatshem per impiant gazi, dokumentat te prera, deri ne korrik 2022, xhama te zi per 5 vite te lincesuar, kambio automat 8G, aux, sd, cd, radio, feneret shirit me pika, sensor dritash, sensor shiu, limitator shpejtesie, drita led, bikseno, vaj filtra komplet te nderruar, sendilet para me nxehje, ardhur ne shqiperi para 1 viti. Sherbime te bera ne kohe. Goma 85%. Viti 2008-2009, perdorur nga dy pronar, nje jashte dhe nje ketu. Cmimi 7199 euro i diskutueshem, me nderrim ka cmim tjeter. etj.. 0677268384

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.