Audi A4 viti 2008, E zezë, 3.0L, 106000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A6 2.0tdi full optional automatike/; E SAPO TARGUAR; Ndarse ndenjse, rrota rezerv, konvertues katalitik, Kontroll zri, timon lkure, dritare elektrike, , mbshtetje lumbare, Sistemi. Tiranë
Shitet Audi A6 viti 2015 super mjet 3000 cc Nafte Blu eficent ne gjendje perfekte full opsion me letra per nje vi. Cmimi 22500 euro nr cel Tiranë
Audi Q7 viti 0/2009 Motorr 3.0nafte me 214000km; disponon cdo opsion te mundshem te ketij lloji 'sendilje elektrike ngrohje/ fryrje/shfryrje, sensor e kamer parkimi, tavan panoramik, pilot automa. Tiranë
AUDI A-S6 Automat Full ekstra; mimi 5200; Viti 2005; Automatik; motorr 3.0 pa taka lluksi; Navi te madh DVD + Tel; Komanda ne timon; baxho elektrike; Marshe ne timon; sallon lekure, ngjyra bezh. Tiranë
Audi a3 viti 2007 sapo ardhur me dogane te paguar; Motorr 2.0 tdi me 6 marshe nafte; Gomat e reja te sapondrruara; Vaj filtera te bera; Volant i ri i ber ne itali; Makina ska nevoj per asigje Aut. Tiranë
10 000€
Shtuar: 15 shkurt 2020, numri: 113314
Modeli: A4 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 106000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
ABS Kondicioner Kontrolli i klimës Sistem navigimi Kontrolli i lundrimit Airbags Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
Audi A4 2008 3.0 TDI QUATTRO. Nafte. Eshte i bere me porosi . Ka sensore parkimi para dhe mbrapa .Pasqyra me veterresim. Ka Marsha ne timon. Ka Sistem Navi . Pasqyrat mbyllen automatikisht. Ne gjendje shume te mire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.