Audi A4 viti 2006, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet A6 Viti 2008 2.0 Benzin + Gaz Impjant Super me 3 vjet garanci me vlere 1200 euro, Kamje Automatike, Sensor Parkimi, kamera, Perde Origjinale mbrapa me buton, Tapiceri Lekure ngjyre Mjalti. Tiranë
Audi A4-1.9 Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2001 me 253.000, kamio manuale, cd player, disqe alumini, klima, xhama pasqyra elektrike, letra te gjitha te paguar deri ne Qershor 2020, ne gjendje shum. Tiranë
Audi a3 2.0 nafte kamio automat viti 2006 sport-bek ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera ne kohe letra te paguara Tiranë
Audi A8 3.0 i sapoardhur nga Gjerman. Makina eshte super 10/10. Makines i jane bere sherbimet tek Aud. Makina ka gomat e reja 100% dhe disqet qe jane marre komplet tek Audi ne Gjerma. Audit s. Tiranë
Audi A6 2.7 i sapoardhur nga Gjermania me dogan te pagu. Audit i jane bere te gjitha sherbimet tek Audi dhe nuk ka dal as problemi me i vog. Audi eshte me goma te reja 100% dhe eshte i paster dh. Tiranë
5 250€
Shtuar: 19 tetor 2019, numri: 1664
Modeli: A4 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
SHITET / NDERROHET AUDI A4 VITI I PRODHIMIT 09/2006-KILOMETRA 224386-KAMBIO AUTOMATIKE 7G/S-NAVIGATOR-LLAMBA XENON/BIXENON ORIGJINALE-SENSOR DRITASH-SENSOR SHIU-SENSOR PARKIMI-BAXHA XHAMI-SEDILJE ME FRYRJE-KLIMA A/C-PILOT AUTOMAT-XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE-MBYLLJE QENDRORE- SISTEM ALARMI-3 CELSA ORIGJINAL-GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE-BOJE PERLA SHUME E PASTER DHE E VECANTE-E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-TAKSA TE PAGUARA PER 1 VIT ( taksa siguracion kolaudim)CMIMI 5850 € DISKUTUESHEM audi a4 1,9 tdi audi a4 2.0 tdi, a4 2.7 tdi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.