Audi A4 viti 2006, E zezë, 1.9L, 205000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A6 Avant 3.0 TDI QUATTRO; ; Jo Taks Lluks; ; Makina eshte shum e paster si nga brenda ashtu dhe nga jash; ; Xhama te zi si para ashtu dhe pas me dokumenta per 5 vjet deri ne 2026; ; Klim. Tiranë
ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION, BAGAZHIER, KOMANDA NE TIMON, SENSOR PARKIMI, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
Sedilje Cope, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Sistem Audio Bose, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Gom. Tiranë
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
aufi a4 viti prodhimit 2009; ; motorr 2.0 tdi kambio automat dsg 8g; ; me dogane te paguar super gjendje; ; 181 mije km origjinale cmimi 7500; ; cel 0686431333 Tiranë
4 300€
Shtuar: 7 korrik 2021, numri: 114111
Adresa: Tiranë, Qtu, shfaq në hartë
Modeli: A4 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 205000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Kuaj fuqi: 141 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Disqe aliazhi Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
shitet audi a4 viti prodhimit 2006
motorr 1.9 tdi kambio manuale
sapo ardhur nga austria me dogane te paguar
sherbime kompmet te bera ne super gjendje
teknike dhe vizuale cmimi 4300€
per info cel ne 0686431333

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.