Audi A4 viti 2005, Gri, 2.0L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet AUDI Q5 2.0 TFSI quattro viti 2011; ; Targat e sapo bera me taksa te paguara deri ne gusht 2021; ; mundesi nderrimi me makine SUV nafte me te njejten vler; ; Makina eshte e gatshme per cd. Tiranë
makin europe e ardhur nga gjermania Versionin me full individual si tapiceri kamoshi ngrofje ftofje para mbrapa klima mrapa distronik blind spot panoram deri bagazh 7vendesh ndezje me start tv dv. Tiranë
Ne super gjendje, transmetues automatik, ulese lkure, ndriues xenon, sensore parkimi, quattro, tavan panoramik e tj. Tiranë
Makina esht Full Ekstra; ; Slloni Lekure/Kamera360/Dyer me Thithje; ; Tavani Panoramik/Sedile Ngrofje + Ftofje; ; Perde Origjinale/Xhama te Erret Origjinal; ; Dopio Xham/Radar Disktronik/Ndezje star. Tiranë
shitet audi A6 2.5 tdi V6 quattro manual, makina sht ne gjndje shum t mir, rrip faze + pomp uji, ferrora para + mbrapa, vaj filtra (bosc) 4 goma sapo jan vendosur Tiranë
4 500€
Shtuar: 25 tetor 2020, numri: 113598
Modeli: A4 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kompjuter Bordi, Klima me 2 Zona, Sensor Dritash, Sensor Shiu, Xhama dhe Pasqyra Elektrike, Goma te Reja te Blera ne Itali, Vaj+Filtra te Sapondrruara. Makina esht ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha dokumentat e paguara.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.