Audi A4 viti 2004, E zezë, 1.8L, 260000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A6 2.0tdi full optional automatike/; E SAPO TARGUAR; Ndarse ndenjse, rrota rezerv, konvertues katalitik, Kontroll zri, timon lkure, dritare elektrike, , mbshtetje lumbare, Sistemi. Tiranë
Audi A4 2008 3.0 TDI QUATTR. Naft. Eshte i bere me porosi. Ka sensore parkimi para dhe mbrapa. Pasqyra me veterresi. Ka Marsha ne timo. Ka Sistem Navi. Pasqyrat mbyllen automatikish. N. Tiranë
Shitet Audi A6 viti 2015 super mjet 3000 cc Nafte Blu eficent ne gjendje perfekte full opsion me letra per nje vi. Cmimi 22500 euro nr cel Tiranë
Audi Q7 viti 0/2009 Motorr 3.0nafte me 214000km; disponon cdo opsion te mundshem te ketij lloji 'sendilje elektrike ngrohje/ fryrje/shfryrje, sensor e kamer parkimi, tavan panoramik, pilot automa. Tiranë
AUDI A-S6 Automat Full ekstra; mimi 5200; Viti 2005; Automatik; motorr 3.0 pa taka lluksi; Navi te madh DVD + Tel; Komanda ne timon; baxho elektrike; Marshe ne timon; sallon lekure, ngjyra bezh. Tiranë
3 300€
Shtuar: 17 dhjetor 2019, numri: 112371
Modeli: A4 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 260000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Audi A4 avant 1.8T 163p. 07.2004. automatik 6 marsh. 260.000 km te veta. klima bizonal. makines jane blere me fature te gjitha pjeset e sherbimeve periodike ( kit rryp faze pomp uji pulexho dinamo tensionera rrypash rryp dinamo filter ajri filter vaji + vaji castrol 5 40. 4 goma 4 stinet ne gjendje 80% me disqe alumin. e sapo ardhur nga zyrih me dokumenta te paguara per 1 vit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.