Audi A4 viti 2002, Gri, 1.9L, 202000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro; ; Viti: 2016; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 234.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Start Stop, Keyles. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A5 2.0 TDI Quattro; ; Viti: 2015; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 201.000 km; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro; ; Viti: 2016; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 232.000; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese: Look RS6. Tiranë
Viti i prodhimit: 2011; ; Karburanti: Diesel/Nafte; ; Fuqia motorrike: 1.6 TDI; ; 206635 KM origjinale; ; Goma Dunlop te reja; ; Letrat te paguara; ; Kasetofon Memory card/ AUX / Bluetooth / Radio... Tiranë
Audi A6 V6 2.4 Benzine/Gaz Viti 2006; ; Km 250.000; ; Impiant Gazi Stag me 5 vite Garanci, shenuar ne leje qarkullimi; ; Sedilje me ngrohje, Klima bi-zone; ; Kamio Automatike Sport; ; Pasqyra... Tiranë
E shitur I diskutueshëm
Modeli: A4 
Viti: 2002 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 202000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
MAKINA NDODHET NE VLORE.
MAKINA DISPONON KONDICIONER, SENSOR PARKIMI PAS,SENSOR SHIU,DRITA ANTI MJEGULL, 5 AIRBAG, KOMPJUTER BORDI ME USB+BLUETOOTH+AUX, HAPJE-MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQE ALUMINI ORIGJINALE TE AUDIT DHE 4 GOMA TE REJA TE SAPONDERRUARA. VAJ FILTRA TE SAPO NEDRRUARA, TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SE FUNDMI.
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE NGA TE GJITHA ANET.
MAKINA DISPONON VETEM NJE CELES PERKATES.
MAKINA NE SHQIPERI KA VETEM 5 VJET, E BLERE NE GJERMANI DHE E PERDORUR NGA VETEM NJE DORE KETU.
MAKINA ESHTE E TARGUAR, ME DOKUMENTACION TE RREGULLT: TAKSA, SIGURACION, KOLAUDIM I SKADOJNE NE 25 KORRIK 2020.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.