Audi A3 viti 2013, Kafe, 2.0L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR NGA GERMANY; ; ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, SEDILJE ME NGROHJE, BAXHO ME HAPJE, IMPJANT AUDIO BOSE; ; IMPJANT GAZI I MONTUAR NE GERMANY DHE SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI; ;... Tiranë
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
Sedilje Cope, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Sistem Audio Bose, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Gom. Tiranë
Shitet Audi A4; ; Ngjyra gr; ; Transmetuesi Automat; ; Karburanti nafte; ; Motorri 2.0; ; Viti 2005; ; Sedilje lekur; ; Komanda ne timo; ; Navigato; ; Kamera parkim; ; Me dogane te pagua; ; Tel... Tiranë
Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Fre. Tiranë
11 300€
Shtuar: 9 prill 2021, numri: 114004
Modeli: A3 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Ne gjendje shume te mire teknike e posa ardhur
Komanda ne timon
Shpejtsi ne timon F1
Navigacion
Klima
Xhamat elektronik
Drita te mjegulles
Senzora parkingu
Liber servisi etj
Vetura eshte e garantuar si ne km dhe aksident, verifikojeni ku te doni!
Vetura ndodhet ne Kosove.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.