Audi A3 viti 2009, E zezë, 2.0L, 163100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet aud a3 ne gjendje shume te mire mund ta kontrollon ku te don. Tiranë
Shitet audi q7 s-line 3000 nafte e 2014 me 200.000 kilometra (origjinale) super full option, xhama te zi origjinal, sensor, 6 kamera, tavan xhami, lekur e zez, ngrohje sendilje dhe timoni, gom. Tiranë
Shitet Audi Q5 S-Line viti 2010, 182.000 km ne gjendje shum te mire me dokumenta te paguara, ardhur nga zvicrra Tiranë
AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI; -VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006; -FACELIFT; -EURO 4; -189000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TUV; - KAMBIO MANUALE; -CHROMEPAKET; -SPORTBACK; -S-LIN. Tiranë
AUDI A6 3.0 NAFTE ALLROAD 4X4 KAMIO AUTOMAT START STOP F1 - + DISQE 18. FULL N. bejm dhe nderrim me makin te voge Tiranë
7 400€ I diskutueshëm
Telefoni:
0694461105
Shtuar: 8 nëntor 2019, numri: 30795
Modeli: A3 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 163100 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Audi A3, motorr 2.0 Diese (40PS), Km 163.000 origjinale, Viti 2009, Kambio Automat Dsg, hill hold, Ngjyr e zez metallic, sedilje me ngrohje, navigator i madh, aux Sd card Usb, marshaF1, climatronic, drita Led Bi-Xenon, muzika Bose, pasqyra me ngrohje + me erresim, sensor shiu, pilot automatik, sensor dritash + Drl, , larje feneresh, 2 celsa, vaj filtra te sapo bera me fature, sapo jane ber letra per 1 vit.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.