Audi A3 viti 2008, E zezë, 2.0L, 172000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet aud a3 ne gjendje shume te mire mund ta kontrollon ku te don. Tiranë
Shitet audi q7 s-line 3000 nafte e 2014 me 200.000 kilometra (origjinale) super full option, xhama te zi origjinal, sensor, 6 kamera, tavan xhami, lekur e zez, ngrohje sendilje dhe timoni, gom. Tiranë
Shitet Audi Q5 S-Line viti 2010, 182.000 km ne gjendje shum te mire me dokumenta te paguara, ardhur nga zvicrra Tiranë
AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI; -VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006; -FACELIFT; -EURO 4; -189000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TUV; - KAMBIO MANUALE; -CHROMEPAKET; -SPORTBACK; -S-LIN. Tiranë
AUDI A6 3.0 NAFTE ALLROAD 4X4 KAMIO AUTOMAT START STOP F1 - + DISQE 18. FULL N. bejm dhe nderrim me makin te voge Tiranë
4 500€
Telefoni:
0694429968
Shtuar: 6 nëntor 2019, numri: 20056
Modeli: A3 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 172000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Audi A3 sport 2.0 nafte viti 2008 ngjyre e zez. Ne super gjendje me liber sherbimesh dhe fatura ne posedim dhe te gjitha sherbimet e kryera plus vaj / filtr. E sapoardhur nga Franca, e gatshme per cdo lloj prov; CMIMI 4500e;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.