Audi A3 viti 2006, Kafe, 2.0L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makin europe e ardhur nga gjermania Versionin me full individual si tapiceri kamoshi ngrofje ftofje para mbrapa klima mrapa distronik blind spot panoram deri bagazh 7vendesh ndezje me start tv dv. Tiranë
Ne super gjendje, transmetues automatik, ulese lkure, ndriues xenon, sensore parkimi, quattro, tavan panoramik e tj. Tiranë
Makina esht Full Ekstra; ; Slloni Lekure/Kamera360/Dyer me Thithje; ; Tavani Panoramik/Sedile Ngrofje + Ftofje; ; Perde Origjinale/Xhama te Erret Origjinal; ; Dopio Xham/Radar Disktronik/Ndezje star. Tiranë
shitet audi A6 2.5 tdi V6 quattro manual, makina sht ne gjndje shum t mir, rrip faze + pomp uji, ferrora para + mbrapa, vaj filtra (bosc) 4 goma sapo jan vendosur Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
4 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 maj 2020, numri: 113439
Modeli: A3 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
VERSIIN SLINE SEDILE LEKURE, FENER BI XENON + LED PARA DHE MBRAPA, PILOT AUTOMAT DISQE 17, SENSOR PARKIMI ETJ. NE GJENDJE SHUM TE MIRE FREKSION + VOLANT LUK TE SA PO MONTUAR ME DOGANE TE PAGUAR.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.