Audi A3 viti 2005, E zezë, 2.0L, 209000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A8 4.2 diesel viti 2006 bi turbo ne gjendje perfekte me 2 pal disqe e goma ska nevoje per asnje sherbim Tiranë
AUDI A6 S LINE (FACELIFT) Fabrike, Super ekonomike, Pilot automatik, Komande shpejtesie ne timon, Perde elektronike, Sedilie ngrohje/fryerje/memorie, Me Kamera parkimi origjinale, Key less g. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me letra te sapo prera per nje vi. Me liber sherbimesh ne super gjendje motorrike dhe xhenerike, e gatshme per ta kontrolluar Ku te don. Vaj filtra te Sapo nderruar. Tiranë
Start / Stop, Keyless Go; ; Fikje Ndezje auto ne trafik; ; Sedile memory, ngrofje-ftofje, masazh, fryrje shfryrje; ; Kamer parkimi + sensore para/mbrapa; ; Timoni me ngrofje + dridhje kur nderron... Tiranë
Shitet Audi A4; Kambio Automa; I sapoardhur nga Zvicra me liber sherbimesh vetem ne SwissAuto Exper; Mundesi blerje me keste vetem me karte identite. SWISS AUTO MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA. Tiranë
4 100€
Shtuar: 3 dhjetor 2020, numri: 113672
Adresa: Tiranë, Laprake, shfaq në hartë
Modeli: A3 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 209000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Shes Audi A3 2.0 Nafte,Kambio manuale, viti 2005. Me 209.000 Kilometra,Gjendja Makines Esht perfekte si nga ana xhenerike dhe nga ajo motorike pa asnje problem, Te gjitha sherbimet e kryera.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.