Njoftime të tjera të ngjashme

-Audi A8 quattro motor 4.0 NAFTE Viti 2004 -Makina eshte me sherbime te rregullta -Kambio Motor ne Gjendje Perfekte, -Dopjo Klima Ftohje-Ngrohje,Ndezje Start\Stop -Sistem I muzikes-BOSSE... Tiranë
5 500€
Makina eshte e sapo arrdhur ne Shqiperi. Tiranë
9 900€
Audi S4 4.2 benzine , gjendja praktikisht e re. Perpara 30000 km i jane kryer sherbimet zinxhira faze + tensionues , amortizator pas , radiatoret shtese , filter dhe vaji i kambios etj. Te gjitha... Tiranë
12 000€
Sherbimet i ka te gjitha te bera makina esht ne gjendje super e gatshme per cdo lloj prove ... esht shum e shpejte per llojin dhe modelin e saj si makine ...sic e shikoni dhe ne foto makina esht... Tiranë
6 500€
I diskutueshëm
Shitet audi a4 2.0tfsi benzin-gas quattro ne gjendje shume te mire. Impianti gazit prins me garanci dhe konsumi 100% gas. Kambio automatike. Sedilje lekure me ngrohje dhe levizje elektrike, pasqyra... Tiranë
11 800€
5 500€

Audi A3, 2.0L, 200000km

Shtuar: 24 korrik 2019, numri: 1288
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0699896653
Modeli: A3 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Portobagazh 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Shitet Audi A 3 2 tdi nafte kamio automat ngjyra e zeze , makina eshte ne super gjendje , shume e mbajtur edhe shume e mire , te gjitha opsionet full per vitin e prodhimit qe eshte , xhamat e zinj orgjinal , disqe audi orgjinal edhe goma te reja , marsha ne timon , klima kondicioneri pasyqra elektrike , makina eshte e gatshme per cdo lloj prove edhe kontrolli ne cdo pike servisi qe ju deshironi ta provoni , gjendje prefekte motorrike e xhenerike

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.