Audi A1 viti 2011, E bardhë, 1.6L, 206635km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro; ; Viti: 2016; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 234.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Start Stop, Keyles. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A5 2.0 TDI Quattro; ; Viti: 2015; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 201.000 km; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro; ; Viti: 2016; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 232.000; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese: Look RS6. Tiranë
Audi A6 V6 2.4 Benzine/Gaz Viti 2006; ; Km 250.000; ; Impiant Gazi Stag me 5 vite Garanci, shenuar ne leje qarkullimi; ; Sedilje me ngrohje, Klima bi-zone; ; Kamio Automatike Sport; ; Pasqyra... Tiranë
Shitet- Audi A6 (2012); ; ; ; Automjeti eshte ne gjendje t shklqyeshme dhe vjen i pajisur me dokumentat e paguar. Tiranë
7 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 24 janar 2022, numri: 114469
Adresa: Tiranë, Rruga Petro Nini Luarasi, 78, shfaq në hartë
Modeli: A1 
Viti: 2011 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 206635 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Timoni: Majtas 
Viti i prodhimit: 2011
Karburanti: Diesel/Nafte
Fuqia motorrike: 1.6 TDI
206635 KM origjinale
Goma Dunlop te reja
Letrat te paguara
Kasetofon Memory card/ AUX / Bluetooth / Radio / CD / MP3
Komanda ne timon
Start / Stop
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike / xhenerike .
Cmimi 7300 Euro i diskutueshem
Konsumi : 4.4 l/100 km ne rruge urbane , 3.4 l/100 km interurbane , 3.8 l/100 e kombinuar.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.