Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Tiranë

MAKINA NDODHET NE VLOR; ; ; ; MAKINA DISPONON KONDICIONER, SENSOR PARKIMI PAS, SENSOR SHIU, DRITA ANTI MJEGULL, 5 AIRBAG, KOMPJUTER BORDI ME USB + BLUETOOTH + AUX, HAPJE-MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQ. Tiranë
2 790€
I diskutueshëm
Audi A4 2008 3.0 TDI QUATTR. Naft. Eshte i bere me porosi. Ka sensore parkimi para dhe mbrapa. Pasqyra me veterresi. Ka Marsha ne timo. Ka Sistem Navi. Pasqyrat mbyllen automatikish. N. Tiranë
10 000€
Makina esht ne gjendje shum te mir ska asnje difekt cdo gjo funksionale sensor dritash shiu dhe parkimi mbrapa origjinal audi cd aux dhe usb me klim funksionale super ekonomike Tiranë
3 700€
Audi A4 avant 1.8T 163. 07.2004. automatik 6 mars. 260.000 km te vet. klima bizona. makines jane blere me fature te gjitha pjeset e sherbimeve periodike ( kit rryp faze pomp uji pulexho dinam. Tiranë
3 300€
Shitet Audi A4 viti prodhimit 2013 model amerike motorr 2.0TFSI quattro, sedilje elektrike me ngrohje dhe memorie, baxho, cruise control, sensor parkimi, kamera mbrapa, bluetooth, bi-xenon, kambi. Tiranë
13 500€
Shes audi a4 autom. Makina esht me vaj e filtra motorri + kambjo te nderruar, pjeset xhenerike te reja komplet plus goma te reja bridgeston 100. Makina esht me dogan te paguar dhe ka motorr tip. Tiranë
5 220€
I diskutueshëm
Shitet Audi A4 viti 2006-7 kamio automat 2, 0 disel, 256 mij km origjinale look S line Fabrike, xhama te zinje origjinale me stem audi fabrike, fener me lupa xenon bi xenon, komando ne timon, baxh. Tiranë
5 300€
Okazion audi a3 1.9 tdi 2009 170mije kilometra me te gjitha sherbimet e bera makina eshte ne gjendje te shkelqyer letrat deri ne tetor 2020. e pa perdorur ne shqiperi eshte targuar per her te par. Tiranë
6 200€
Audi A4-1.9 Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2001 me 253.000, kamio manuale, cd player, disqe alumini, klima, xhama pasqyra elektrike, letra te gjitha te paguar deri ne Qershor 2020, ne gjendje shum. Tiranë
2 999€
Audi A4 2.0TDI 2013; Kondicioner Klima; Fener LED + Stopa LED; Manual nafte; Komanda ne timon; Sedilje elektrike lekure me ngrohje + ftohje; Sensor shiu/sensor dritash; Pilot automatik; Navigator. Tiranë
13 200€
Shitet ne gjendje super, me dogane te paguar e sapoardhur nga kanadaja me 140 000 km orgjinale, per cdo lloj prove Tiranë
9 500€
Shitet audi a4 S-line fabrike, ne gjendje perfekte si nga ana vizuale dhe ajo motorrik. Full opsion, dhe sherbimet e sapobera, vaj filtra tamburo goma dhe bateri te r. Tiranë
9 700€
Audi A4. Viti 2009. Ngjyre e ze. Me portobaga. Me doga. Me kli. Me 3 cele. E ardhur nga Gjerman. Me navigat. Me t. Cruise kontrol; Start & st. Sensore parki. Disqe alumi. Tiranë
8 500€
I diskutueshëm
Shitet per arsye mosperdorim. Makina eshte ne gjendje te mir. Tiranë
2 950€
I diskutueshëm
Audi A4 2.0 tfsi benzine full 4x4 i diskutushem Tiranë
13 500€
SHITET / NDERROHET AUDI A4 KILOMETRA 223000 KAMBIO Manuale 6 + 1 marsha- SENSOR DRITASH-SENSOR SHIU-SEDILJE ME FRYRJE-KLIMA A/C-PILOT AUTOMAT-XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE-MBYLLJE QENDRORE- SISTE. Tiranë
3 999€
I diskutueshëm
audi A4 nafte viti 2001 me letra te paguara deri ne shkurt 2020 ne gjendje shum te mire motorike dhe xheneri. shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2600 euro Tiranë
2 600€
Makina ka 260000 km Origjinale, goma te reja te gjitha sherbimet e bera dhe me siguracion full kas. Eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo pro. Faleminderit Tiranë
7 700€
Viti 2015 km 58000 audi a4 nafte Full optional Tiranë
18 500€
Audi A4 2.0 Benzin viti 2010 Full option S Line MARSHE TIMON PILOT AUTOMATIK NAVI BAXHA XHAMI KOMANDO TIMON DRITAT KSENO BI KSENO FENER ME PIKA CLIMA TRONIC XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE NGROFJ. Tiranë
10 700€