Njoftimet Premium

Shitja e Audi A2 në Tiranë

Whatsup 0692909299 Tiranë
2 950€
Shitet audi a2. nafte 1.4. shume ekonomi. drita kseno. pasqyrat me buto. me sensore parkimi para dhe mbrap. kondicione (lima. tavani dhe traret anesore sapo jane ber (apiceria. makina k. Tiranë
2 500€
Audi A2 2005 160.000 2900 euro Tiranë
2 900€
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 110000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 400€
Viti: 2001; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 600€
I diskutueshëm
Shes audi a2 1.4 nafte shum ekonomike ne gjendje te mire motorike e gjenerike letrat i ka deri ne gusht te ketij viti bej nderrim vetem me bmw 320 Tiranë
E shitur
audi a2 1.4 naft t gjitha sherbimet e kryera per me shum info 0696296087 Tiranë
E shitur
Shitet audi a2 1.4 nafte letrat te sapobera, krah Anglez ose nderrohet me nje makine me pportobaga. Makina ndodhet ne Tiran Tiranë
E shitur
Shes audi a2. 1.4 nafte ne gjendje te mir pune sherbimet e bera te gjitha ne ko. bej nderrim vetem me bmv 320s. flm Tiranë
E shitur
Kam per te shitur nje audi a2 1.4 nafte viti 2002 ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Ital. Kush sht i interesuar mund t kontaktojn ne nr 00393286452249 Tiranë
E shitur
SHES AUDI A2 MOTOR 1.4NAFTE SHUM EKONOMIKE VITI 2002 KLIMA SENSOR PARKIMI XHAMA ELEKTR. NE GJENDJE PERFEK. ME DOGANE; CMIMI 2500EURO; CE. 0695555345 Tiranë
E shitur
Shitet audi 1.4 nafte me letra deri ne gusht te 2018 makina eshte ne gjendje te mir pune dhe shum ekonomik Tiranë
E shitur
Shes Audi a2 super gjendje nafte 1.4 manuale me letra te sapobera viti 2003 Tiranë
E shitur
Audi 1.4 nafte shum ekonomike letra i ka deri ne gusht, vojin e filtrat te sapo nderruara ne gjendje pun. cmimi 2000 eur Tiranë
E shitur
Shes audi 1.4 nafte ne gjendje te mir pune sherbimet e bera shum ekonomik Tiranë
E shitur
Shes Audi A2 1.4 Nafte TDI Viti 2001 ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike, makina ka dhe 4 goma rezerve me disqe Alumini; 069 533 3777 Tiranë
E shitur
Shes audi a2 1.4 nafte kamjo manuale me letra te pagura cmimi 2000 euro diskutueshem Tiranë
E shitur
Shes Audi a2 super gjendje manuale letra te sapobera 1.4 nuk shpenzon fare vaj filtra te gjitha te nderrua. 0682009801 3500 Mije leke diskutohet eshte krah angl. shitet per arsye emigrimi Tiranë
E shitur
Shes makine eshte super gjendje krah anglez nafte manual letra te sapobera eshte deri me date 1 jan. 2700eur diskutohet Tiranë
E shitur
OKAZION Audi A2 1.4 Benzin-sherbimet e sapo bera kandileta baderi siguracioni i sapo pagur makina super 4 piston. Vetura eshte me 4 dyer 4 airbag, kondisioneri me klima, disje alumi. Tiranë
E shitur