Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Tiranë

Shitet Audi A6 2.0tdi full optional automatike/; E SAPO TARGUAR; Ndarse ndenjse, rrota rezerv, konvertues katalitik, Kontroll zri, timon lkure, dritare elektrike, , mbshtetje lumbare, Sistemi. Tiranë
6 300€
Audi A4 2008 3.0 TDI QUATTR. Naft. Eshte i bere me porosi. Ka sensore parkimi para dhe mbrapa. Pasqyra me veterresi. Ka Marsha ne timo. Ka Sistem Navi. Pasqyrat mbyllen automatikish. N. Tiranë
10 000€
Shitet Audi A6 viti 2015 super mjet 3000 cc Nafte Blu eficent ne gjendje perfekte full opsion me letra per nje vi. Cmimi 22500 euro nr cel Tiranë
22 500€
Audi Q7 viti 0/2009 Motorr 3.0nafte me 214000km; disponon cdo opsion te mundshem te ketij lloji 'sendilje elektrike ngrohje/ fryrje/shfryrje, sensor e kamer parkimi, tavan panoramik, pilot automa. Tiranë
10 000€
AUDI A-S6 Automat Full ekstra; mimi 5200; Viti 2005; Automatik; motorr 3.0 pa taka lluksi; Navi te madh DVD + Tel; Komanda ne timon; baxho elektrike; Marshe ne timon; sallon lekure, ngjyra bezh. Tiranë
5 200€
Audi a3 viti 2007 sapo ardhur me dogane te paguar; Motorr 2.0 tdi me 6 marshe nafte; Gomat e reja te sapondrruara; Vaj filtera te bera; Volant i ri i ber ne itali; Makina ska nevoj per asigje Aut. Tiranë
3 950€
SAPO ERDHI NGA FLORIDA Audi A6 SUPERCHARGED QUATTRO - Premium e vit prodhimit fundi 2012, ngjyra e zeze perlato, motorr 3.0 Supercharged benzin TFSI Quattro 4x4 nuk leviz ne kthesa, i pershtatshe. Tiranë
16 400€
Okazion Audi A8 vit fundi 2000. 2.5 v6 TDI Full optio. Xen. na. xhama dopjo me nuanx lej. Goma 100 %te rej. perde orgjinal. sallon meshine RECA. sensor pakrimi para dhe pra. Sherbime t. Tiranë
3 300€
Makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe cdo servis eshte bere ne zvicer, impianti i gazit eshte nga me te miret; ; (Landi Renzo) me vler 1600 franga; ; Viti-2007; ; Motorr-2.4; ; Km-177.500 origjinal. Tiranë
8 200€
Shitet gjendje perfekte 2 muje ka qe ka ardhe nga gjermania 88 mije km cdo cdo sherbim te audi, motorr bi tdi 320 ps cmimi diskutushem ose nderrohet Tiranë
1€
I diskutueshëm
Quattro,; 2.0 Benzin; Viti: 2015; Tavan panoramik, Bang; Olufsen 14; Bokse 500W, Audi MMI,; Start -stop,; Adaptive Xenon Headlights,; Pasqyra elektrike dhe te vetpalosshme, Sinjale tek pasqyrat. Tiranë
20 000€
Makina esht ne gjendje shum te mir ska asnje difekt cdo gjo funksionale sensor dritash shiu dhe parkimi mbrapa origjinal audi cd aux dhe usb me klim funksionale super ekonomike Tiranë
3 700€
Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI 200 (272) kW (PS) S tronic; ; Motori: Diesel / 200 kW (272 kf) / 2, 967 cc; ; Lloji i transmetimit: automatik; ; Makin: ngasje me t gjitha rrotat; ; Ngjyra e jashtme: . Tiranë
39 000€
I diskutueshëm
Whatsup 0692909299 Tiranë
2 950€
SHITET AUDI Q7 VITI 2010 MOTORR 30 NAFT 195 MI KILOMETRA SALLON LEKUR KAMOSH PERDE SENSOR PARKIMI MAKINA I KA TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KO Tiranë
1€
Audi A6; 2.4 Benzine/gaz Me letra Sapo te bera per her te par; kamio automat 7Gtronic; tapiceri lekure Teper e pasteer Sendilje Elektronike me butona + Fryrje + Ngrohje; pasqyra me palosje; buto. Tiranë
7 500€
Shitet Audi Q5, S LINE fabrikisht e vit prodhimit 2011, ngjyra e zeze perlato me reflekse, kamjo Automat tronic, motorr 2.0 benzin TFSI Quatro 4x4 me Impiant Gazi i modelit PRINC me vlere 1500. Tiranë
17 500€
I diskutueshëm
Shitet Audi q7 3.0 Tdi Quattro i 10-2007 ne gjendje super perfekte dhe nje nga fuoristradat me te rehatshme fale sistemit te amortizimit me jastiqe ajri dhe me 4 pozicio. (Lift, ofroad, comfort. Tiranë
9 500€
Shitet: Audi A7 3.0 TDI Quattro -S-LINE- Viti: 2012, Navigator i madh Multifunksional bluetooth aux, Dritat Full Led inteligent, ECO Start/Stop keylessgo, Kompjuter Bordi, Clima Bizonale ngrofj. Tiranë
20 000€
Shitet Audi S-line Fabrike, 2.7 nafte, Dhjetor 2008, Automat + tronik, sensor para mbrap, abs, klima, sendile me ngrohje + fryrje, bixeno etj, letrat per nje vit, shume e paster nga jasht dh. Tiranë
10 000€

Shitja e Audi në qytete të tjera