Alfa Romeo Giulietta viti 2011, E bardhë, 1.6L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet alfa romeo viti prodhimit dhjetor 2003 1.9 nafte Kambio manuale sallon lekure me te gjitha sherbimete bera Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte jtd 16 valvola, gt, disegno bertone, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 12/2006, sallon lekure, klima, mbyllje qendrore, abs, asr. Tiranë
Alfa Romeo 159 SW, 1.8 MPI, Benzine + Gaz, Vit prodhimi 2007. Gjendje perfekt; ; Rripi i fazes i nderruar, goma te reja, A/C Klima, sensor parkimi perpara dhe mbrap; ; Makine e gateshme per cdo prov. Tiranë
5 800€
Shtuar: 25 mars 2021, numri: 113984
Modeli: Giulietta 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, start&stop, klima, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+usb+tel, drita xenon+led, xhama+pasqyra eklektrike, dy celesa etj.
NUK BEJME NDERRIME

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.