Ford Fiesta viti 1999, Kafe, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet jo ndrim Tepelenë
Shitet Audi S6 5.2 L V10 Quattro Benzin, Full Optio. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e mesiper. Tepelenë
E shitur
Modeli: Fiesta 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; E fjendje shum te mir motorike dhe fizike;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.