Njoftimet Premium

Shitja e SsangYong në Shqipëri

Shitet foristrade Rexton, viti 2005, nafte, automat, motorr benzi, ne gjendje shume te mire, Tiranë
3 800€
Shitet foristrad Sangyong 2006. motorr 2.0 naft. me dogane te pagujtme Kavajë
4 500€
Makina sht me dokumenta t paguara n Shtator 2019, sht n gjndje t mirmbajt. Ka mundesi ndrrimi Tiranë
3 800€
Shitet Ssayoung Rexton viti 2009 super gjendje motorr 2.7 xdi, automat, lim shpejtesie, cruise contro. komanda ne timon f1, sedilje lekur me ngrohje elektike auto xhama te zinj drita kseno Kamer. Tiranë
4 900€
Shitet ose nderrohet Ssangyong Korando 4x4 2.3L me te gjitha pjeset mercedes benz ML G class nga fabrika, Motorr i g 230 dhe ml 230 2300 cc me impiant ga. Fund 2004, seri e limituar me libe. Tiranë
4 000€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006, 4x4, sallon lekure, pasqyra me palosje, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xham. Tiranë
4 900€
Ssangyong action 2.5cc nafte automat me 90000 km origjinale me nje pronar sapo ardhur me dogane te paguar makina eshte ne gje dhe perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zhdo lloj. Tiranë
5 399€
Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale, me 7 vende, letra te paguara, viti 2004, motor 2.9 ben. Version 4x4, xhama te zinj, sensor parkimi, et Tiranë
3 600€
Makina sht me dokumenta t paguara n Shtator 2019, sht n gjndje t mirmbajtu. Ka mundesi ndrrimi Tiranë
3 800€
Okazion Ssangyong Korando 2.0 nafte, 4x4, fuoristrad e vogel, kambio automatice, viti 2011, 120000km orgjinale, makina eshte full per versionin e vet, sensor parkimi, eco, tapiceri shume e paster. Durrës
7 800€
Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 154000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
2 900€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 217000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 800€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 75000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
4 000€
I diskutueshëm
SHITET Vit prodhimi 2009 2.7 nafte 4x4 te gjitha sherbimet e bera ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike xhama te zinj origjinal goma 100% te reja vaj filtra ferrota te nderruara marsh. Tiranë
E shitur
REXTON diesel 270 motor benx ngjyre e e zez mat, salloni lekur e zez, camio automatic,; trajtime te xhamave elektrik, tv, dvd drita xneno dicqe alumin 20; makina eshte me targa shqiptare me t. Vlorë
E shitur
Kyron viti 2006 automat 200 cdi nafte motorr dhe kambio benci ne me dokumenta te paguara deri ne korri. Cemimi 5000 euro i dis Tiranë
E shitur
Shitet Rexton 2004, shume pak e perdorur ne Shqipe. Me motor benz mercedez 290, me te gjitha sherbimet e kryera; perfekte dhe e gatshme per cdo lloji prov; Shitet per arsye emigrim Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana vizuale ashtu dhe motorrike ~xhenerike me motorr 2.7 naft, clima dhe me navigator, goma te reja, cmimi 7.000 euro Tel 0692088336 Tiranë
E shitur
Makine Rexton 2.7 nafte kamio atomatike ngjyre e zeze xhama te zinj origjinale sallon lekure disqe alumini xhama elektrik Klima makina eshte me targa shqiptare; dokumenta te paguara deri ne gush. Tiranë
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike e ardhur vjet nga italia cmimi 4500euro cmimi i diskutueshem e shes per arsye emigrimi Korçë
E shitur

Shitja e SsangYong në qytete të tjera