Njoftimet Premium

Shitja e Smart Roadster në Shqipëri

Shitet ose ndrohet smart viti 1999; Benzin 600; Me tavan xhami; Automat; Letrat deri ne fund te dhjetori 2018 Krujë
E shitur
Motori 700cc; Xhama elektrik; Kondicioner; Pak i diskutueshem Tiranë
E shitur
Makina i ka te gjitha sherbimet te kryer; Vaj Filtra, Tamburre + Ferrota para dhe mbrap; Goma te reja te 4. Makina ka 105234KM Origjinal; Te interesuarit te kontaktojne! Tiranë
E shitur
Smart Roadster Brabus viti 2007; 136 kuaj; KAMIO tronik f1 700 kubikshe Berat
E shitur
Smart 700 tip tronik shum ne gjendje te gjitha sherbimet e bera me letra te pagura der 2018 makina ndodhet ne itali Tiranë
E shitur
Ne gjendje shume te mi. Me dokumenta te rregullt Tiranë
E shitur
Smart Roadster; 700cc benzine automatike tiptronik ne gjendje perfekte; Pranojme ndrime me Smart ForTwo 2007-2008 ose me makine tjeter Tiranë
E shitur
Ne gjendje shume te mir. 750c. Me dokumenta te rregullta Tiranë
E shitur
Smart roadster ne gjendje shum te mir; Me te gjitha serviset e kryera; I ardhur nga Zvicrra; Vetura eshte ne Kosov ( Prizre); Nr viber + 37744 964 064; Nr whatsaap + 38649 67 65 65 Kukës
E shitur
Shitet epr arsye mos perdorimi Tiranë
E shitur
Smart roadster viti 2003, benzin 700cc, full option per vitin e prodhim. ne gjendje shum te mir; 3800; Nr tel: + 355693301212 Tiranë
E shitur
Shitet dhe nderrohet + - diferencen Smart roadster kabriol. Me letra te paguara per nje vit, kamio automatike, te gjitha sherbimet e be. Shum e bukur dhe shum e shpejt si maki. Motorr 0.7. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me 68000km, mundesi nderrimi Tiranë
E shitur
Shitet Smart Roadster, motor 0.7 benzine, automatike, kabriolet, sedilje lekure shume e mbajtur si nga ana xhenerike edhe nga ana esteti. shume e mire dhe ekonomi. viti i prodhimit 2003 m. Tiranë
E shitur

Smart Roadster është një makinë sportive me dy dyer që u prezantua zyrtarisht nga Smart në vititn 2003. Kjo makinë kompakte ishte e pajisur me një motor turbo me tre cilindra 0.7 litra me fuqi 61 ose 82 kuaj fuqi. Kutia e shpejtësisë është një robot me gjashtë shpejtësi. Përveç Roadster së hapur, klientëve iu ofrua edhe një Roadster Coupe me një çati plastike transparente që mund të hiqet dhe futet në bagazh. Për të dy versionet, ishte e mundur të porositesh një çati elektrike shtesë të butë të palosëshme. Në nëntor të vitit 2005, prodhimi i Roadster u ndërpre. Në total, rreth 43,000 prej këtyre makinave janë prodhuar. Makina e fundit, e prodhuar me emrin Smart Roadster, aktualisht është në Muzeun Mercedes-Benz.

Smart Roadster general form
Smart Roadster side view
Smart Roadster back view

Shitja e Smart në qytete të tjera