Njoftimet Premium

Shitja e Smart ForTwo në Shqipëri

Smart fortwo; ; Viti: 2008; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Nafte; ; Targa: Dogan; ; Km: 110.000; ; Ngjyra: bardhe; ; Opsionet shtese: Motor 800cc Naft, Tavan Panoram; ; Vendodhja: Durre. Durrës
1 000€
I diskutueshëm
KONDICIONER, MBYLLJE QENDRORE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT, SHERBIME TE KRYERA Tiranë
3 790€
ME DOGANE TE PAGUAR IMPRTUAR NGA GJERMANIA, TAVAN PANOARAMA, SENDILJE ME NGROHJE, KLIMA A/C Tiranë
3 900€
kondicioner xhama elektrik ne gjendje te mire euro 4 letra te paguara deri ne mars 2021 Tiranë
2 100€
super gjendje me targa shqiptare letrat e sapo paguara te gjitha Tiranë
3 400€
Fundi 2007; Panoramik me liber sherbimesh shum e paster; Kasetofon origjinal me fishe AUX, klima AC, pasqyra me palos. E; 4 goma te reja; Shum e shpejt dhe ekonomi; Sot sapo bere dogan; . Tiranë
2 350€
I diskutueshëm
Me ekonomik se ky nuk ka, impjati i montur tek eltoni autogas dhe ka 2 vjet garanci, me liber sherbimesh, e ardhur nga zvicra, tapiceri shum e paster, panoramik, kondicioner, Audio cd, drita le. Tiranë
3 800€
I diskutueshëm
Shitet Smart 0.8 diesel; Viti 2009 i sapoardhur nga Gjermania; Me dogane te paguar Tiranë
3 700€
shes smart 2004 ne gjendje perfekt CDI 800 nafte, xhama elektrik, baxho full xham, kondicione, gomat 90%, plus dy guma rezerv, makina ka ardhur nga gjermania, kam 1 vit qe perdor un Tiranë
2 350€
SMART 700 cc Benzin Automat; cmimi I PADISKUTUSHEM; Viti 2003; brenda meshine; Gomat e reja; panoramik; Komdicioner; me dogane te paguar gati per targim Tiranë
1 500€
Shitet ose nderrohet smart 1.0 benzine automat 99 mije klm me letra der ne korrik 2020 makina eshte ne gjendje perfekte per me shum info tel Tiranë
3 999€
Shitet Smart fortwo 1.0 viti 2010, km 147000, me tvsh te paguar, ardhur me. 26.05.2019 nga Siena Itali Fier
4 400€
Smart Fortwo i ardhur nga zvicrra me dogane me letra te paguara!!; ; Te dhenat-Data e pare e regjistrimit 22/12/2003 Kilometra te pershkruara 189 mije origjinaleMotorri 599 kubik shume ekonomi. Tiranë
1 700€
Makina eshte shume e paster si jasht dhe brenda tavan panoramik, marsha tiptronic, makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontroll. cmimi i padiskutueshe Fier
3 150€
Me dogane te pagu. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. kambio automati. Per me shume info kontaktoni ne cel Shkodër
3 400€
I diskutueshëm
SMART 2003 NE SUPER GJENDE SHUME EKONOMIKE DHE E MIREMBAJTUR, MAKINE ESHTE PERDORUR VETEM NGA NJI PRONAR, SHITET PER ARSYE MOSE PERDORIMI MAKINA ESHTE ME LETRAT DERI NE 2020, E GATSHEM PER CDO LLO. Tiranë
2 200€
Shitet ne gjendje perfekte motorrike si dhe xhenerike; Smart Fortwo 1000cc TURBO 84cv, makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe nuk ka akoma nje muaj qe eshte targuar ne shqiper; Smart Fortwo 1000c. Durrës
4 500€
SMART NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMS TE REJA KAMIO AUTOMSTIKE KONICIONER TAVAN PANORAM. MAKINA 7 MUSJ KA NE SHQIPERI E KAM SJELLE NGA ITALI. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SUPER SHITET PER ARSYE LARGIM. Korçë
2 300€
Smart for two 700cc Benzin ne super gjendi Tiranë
2 000€
Smart Fortwo; Motorri-999 cc; Kambio-Automat; Karburanti-Benzine; Viti i Prodhimit-2008; Kilometra-87000; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar ne gjendje perfek. Tiranë
4 000€
SMART FORTWO 999 cc PULSE -VITI 2009 - CILINDRATA 999 cc -VERSIONI "PULSE" 67. 000 KM ORIGJINALE -KAMBIO AUTOMATIKE -NGJYRE Bardh - gri metalixato - Timon elektrik - XHAMA ELEKTRIK -GOMA TE REJ. Tiranë
4 400€

Në vitin 2004, makina Smart City u riemërua në Smart ForTwo. Në total, deri në vitit 2007, u bënë 770,000 ForTwo e gjeneratës të parë. Tregu kryesor për shitjen e kësaj makine ishte Evropa Perëndimore, por gjithashtu u eksportua në disa vende në Azi dhe Kanada. Gjenerata e dytë e Smart dy-vendësh u prodhua nga vitit 2007 deri në 2014. Në vitin 2007, u prodhua një grup provë i Smart ForTwo elektrike dhe në vitin 2009 makina elektrike doli në shitje. Në vitin 2012, u bë ristilimi i makinës elektrike. Në korrik të vitit 2014, kompania Mercedes-Benz mbajti një prezantim të gjeneratës së tretë Fortwo në Berlin. Makina ruajti gjatësinë e mëparshme të karrocerisë prej 2.69 m, por u bë 10 cm më e gjerë, gjë që lejoi të rritet pak hapësira e brendshme.

Smart ForTwo general form
Smart ForTwo side view
Smart ForTwo back view

Shitja e Smart në qytete të tjera