Njoftimet Premium

Shitja e Smart ForFour në Shqipëri

smart for four 1.1 benzine, super ekonomik me 4 goma te reja, me kondicioner, xhama elektrik letra deri gusht 2022 shitet ose nderohet me makine motor me te madh naft Vlorë
2 000€
JO NDRRI.; ; Me dogan t pagua.; ; Klimatroni.; ; Sedilje elektrik.; ; Abs, Esp, AirBa.; ; Radio C.; ; Pasqyra Elektrik.; ; Kompjuter Bord.; ; Xhama elektri.; ; Drita mjegull.; ; Tavan panoramik et. Fier
3 200€
Ne gjendje te shum te mir, goma te reja, dokumenta te paguara per 1 vit, me kodizione. Mundesi per impiant gazi gp. Tiranë
2 800€
I diskutueshëm
makina eshte me taksat e prera; ; makina esht ok si na brenda dhe jasht; ; sensor shiu Fier
2 100€
Shitet Smart Fortwo 1.0 viti 2013, km 113000, me tvsh te paguar, ardhur me. 24.10.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
5 700€
Shitet SMART ForFour cdi viti 2005 me motorr 1.5 nafte e ardhur nga gjermania Euro 4 me dogane te paguar makina eshte shum e paster ka dhe klim Fier
2 800€
SHITET SMART 1.1 BENZIN ME 4 DYER MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR E SAPO ARDHU Shkodër
2 700€
Shitet Smart 1.3 benzine Ne super gjedje motorrike, gjeneri. Makina esht perdorur nga nje femer ne gjermani (Dortmun. Makine shum shum e past. Shume e shpejt dhe ekonomi. Makina vjen m. Durrës
3 000€
Smart ForFo. 1.5.C. Panoram; Me dogane te paguar; Tavan xhami Panoram; E importuar nga zvicra-zyriu; Te dhenat teknike; Data e pare e regjistrim. 13/05/2005; Kilometra te pershkrua. Me libe. Tiranë
2 700€
Smart forfour 1.3 benzin shum ekonomike, Automat tavan xhami panuramik, fener xenon, CD player, makina shum e paster e gjendje shum te mir cdo sherbim i kryer ne koh, me traga letra te paguara pe. Elbasan
3 400€
NEW ENTRY NGA FULDA GJERMANI; ; SMART FORFOUR; 1.1 BENZINE; MANUAL; 87.000 KM; EURO 4; KONDICIONER; RADIO CD USB AUX; XHAMA ELEKTRIK; 2 CELSA; DISQE ALUMINI; GOMA TE REJA KONTINENTAL; SHERBIME. Tiranë
2 600€
Makina eshte ne gjendje shume te mire; Per me shum info Elbasan
3 000€
Shitet makina per arsye mosperdorimi pasi kam blere makine te r. Motorr 1.0 benzine shume ekonomike, kambio manuale, start and stop, sedilje lekure me ngrohje, sensor parkimi, drita led, model. Tiranë
10 600€
Smart ForFour 1.5 Cdi, viti 2005, Gri, 1.5L, 190000km Tiranë
2 700€
Shitet smart forfour 1.5 naft i vitit 2005. ne gjendje shum t mir. letrat per nje vit deri ne tetor 2020. kamje manuale. motor mercedes me zinxhi. shsh ekonomike Durrës
2 200€
Smart ForFour 1.5 nafte, kambio manual, 160000 km, viti 2006, makina ka ardhur nga Gjermania, motor- kambio- xhenerike gjendje perfekte, makina eshte me dogane te pagua. Mundesi nderrimi, m. Durrës
2 500€
Shitet Smart Forfour 1.5 CDI naft. Makina eshte ne gjendje shume te mire, viti prodhimit nentor 2004. Xhama elektrike, cd player, tavan panorami. Makina eshte shume ekonomik. Shume pak. Tiranë
2 700€
Smart forfour 1.3 manual i ardhur nga zvicr. Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerik. Elbasan
2 500€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 140000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
3 000€
I diskutueshëm
Smart fuorfuor 1.1 benzin motor me zinxhir E sapo ardhur 160 mi km, Kamjo manuale viti 2005 kondisjoner, targa siguracion te sa po bera, ne gjendje te mir cmimi 2700 nr, 0698579997 Fier
E shitur
Smart fourfor 1.5 benzine ( i pershtatshem dhe per imjant gazi ) kami automatike klima airbag abs tavan panoramik me hap. 178.000 origjinale me liber sherbimesh viti 06/2005 i sapo ardhur ng. Elbasan
E shitur

Gjenerata e parë e Smart Forfour është në dispozicion që nga Prilli 2004. Ndryshe nga modelet e tjera të markës, karroceria Forfour, më shumë është projektuar për 4-5 persona. Makina u prodhua në fabrikën NedCar në Hollandë në bashkëpunim me kompaninë Mitsubishi Motors. Për të zvogëluar kostot e prodhimit, Forfour ka shumë komponentë të përbashkët me modelin Mitsubishi Colt të vitit 2003. Që nga viti 2005, një version sportiv i përgatitur nga Brabus është bërë i disponueshëm. Ky modifikim është i pajisur me një motor turbo 177 kuaj fuqi. Shpejtësia maksimale e kësaj makina është 221 km/orë dhe përshpejtimin nga 0 në 100 km/orë për 6.9 sekonda. Për shkak të shitjeve të vogla të Smart Forfour, prodhimi u ndërpre në qershor të vitit 2006. Sidoqoftë, në vitin 2014, Smart prezantoi Forfour-in e gjeneratës së dytë.

Smart ForFour general form
Smart ForFour side view
Smart ForFour back view

Shitja e Smart në qytete të tjera