Njoftimet Premium

Shitja e Smart Crossblade në Shqipëri

Makina ne gjendje shum te mir pa as nje defekt gjitha sherbimet e bera gomat e re. Shum i paster dhe i mbajt. Me kondicjoner gjdo opsjon i fabrikes funksjin. Letrat e paguara deri ne janar 2020 Tiranë
E shitur
Smart viti 2004 benzin sherbimet e bera te gjitha esht ne super gjendje vec tel serjoze nuk bej ndrrim cmimi 2500 i diskutushe Shkodër
E shitur
Makina ne gjendje te sgkelqyer motorrike, xhenerike dhe vizuale estetike; Me letra te prera; Tera sherbimet e bera ne koh Tiranë
E shitur
Viti: 2001; 800 naft; automati; Super gjendje!; Cmimi: 2000 Euro Durrës
E shitur
E shitur
Shitet smart me dokumenta te paguara per 1 vite makina ne gjendje perfekt Durrës
E shitur
Makin perfekte super super economike e sapo ardhur nga gjermania letra te preme per i vit cmim pak i diskutushem Shkodër
E shitur
Smarte 2003 kabriole ne gjendje shume te mir e gacme per cdo loj prove Delvinë
E shitur
Swart kabrio me dokumeta te prera per nje vite goma te reja ne gjindje prefrkte e gacme pre cdo lloj prove Delvinë
E shitur
E shitur
Smart 600 benzin, viti 2001, me letra te paguara, sherbime te sapo bera ! Tiranë
E shitur
Smart super gjendje i blere me 0. Viti 2016.4 + 1 vende, Benzine 1000cc, shume economike, cabr. full opsion ext. 15000 km te bera, shume pak i perdor. per me shume info na kontakto. Tiranë
E shitur
ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerik. konsumi 3.0 litra per 100 kilometr. cmimi diskutushem Krujë
E shitur
Shitet smart i vitit 2003 ne gjendje te mir pune si mekanike edhe xhenerike makina esht me letra sherbimet te sa po bera e gacme per qa do lloj prove Makina esht shummm ekonomike edhe tavan pre. Durrës
E shitur

Smart Crossblade është një makinë në karrocerisë e kabrioletit, prodhimi i të cilës filloi në 2001. Në total, rreth 2000 prej këtyre makinave janë prodhuar dhe secila prej tyre ka numrin e saj unik. Crossblade është një nga makinat më origjinale deri më tani. Është një karroceri në rrota pa çati dhe mure anësore. Xhami i përparëm zëvendëson një mburojë të vogël të bërë prej plastike transparente, në vend të dyerve anësore - kapëset. Karroceria dhe vendet janë të veshura me susta me materiale të papërshkueshëm nga uji. Për të mbrojtur shoferin ka një airbag. Modeli është i pajisur me një motor benzinë me tre cilindra 0.6 litra me një kapacitet 70 kuaj fuqi. Shpejtësia maksimale është 170 km/orë. I kompletuar me Smart Crossblade, blerësi merr syze të posaçme sigurie.

Smart Crossblade general form
Smart Crossblade side view
Smart Crossblade back view

Shitja e Smart në qytete të tjera