Volkswagen Golf viti 2008, E bardhë, 2.0L, 210700km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Golf 5 viti 2006 motorr 1, 9 naft, kamjo automatike DSG e sapo ardhur nga gjermanija md dogan te paguar gati per tar. Makina ka 192 mij klm te vetat mund ti verifikoni ku te doni dhe esht. Shkodër
Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjerman. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re 10/10. Disponon liber sherbimesh te plot dhe kilometra origjinale te cilat mund t. Shkodër
Volkswagen Caddy Life me motorr 1.9 TDI modelit te ri, me kamio manual. 6 + 1 vende mundesi kthimi ne 4 + 1. Euro4. Viti ne leje 27.12.2005. Perfekte gjendja motorrike gjenerike dhe estetik. Shkodër
Volkswagen Golf 5 i sapo ardhur nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike me motorr 1.9 me kamio automatike DS. Disponon kilometra origjinale me liber servisi si dh. Shkodër
E SAPO ARDHUR NGA Belgji. SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 K; VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 6 + 1 VEN. NGJYRA E ZEZE PER. VITI PRODHIMIT 2009. EURO 4. MAKINA KA KETO OPSIO. TIMON TRES. Shkodër
6 500€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96042
Modeli: Golf 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 210700 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Volkswagen Golf GT Fabrikisht, i sapo ardhur ne super gjendje motorrike gjenerike estetike shum i vecant ne llojin e vet Full Optional me motorr 2.0 Diesel modeli i ri me 1 alber 8 valvola shum ekonomik 5.0L/100KM dhe shum i shpejt me 190 HP, Makina ka 210.000 KM dhe esht prodhim i vitit 2008. Extra Opsione si: Baxho xhami, sallon lekure dhe sedilje me ngrohje me levizje automatike dhe fryrje, klima bizona, navigator me harta Android Origjinal me super kualitet me wifi dhe shum aplikacione qe mund te shkarkohen si ne telefon, komanda ne timon si dhe marshat, kompiuter i madh bordi, kamera parkimi Et. Servisi i sapo bam me voj Castrol si dhe gomat e reja me disqe R17. Makina ka doganen e paguar e gatcme per cdo lloj prove. Performanc e shkelqyer ne rrug. Nuk nderrohe;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.