Volkswagen Golf viti 2007, E zezë, 1.9L, 231400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mire e gatshme per cdo dhoj prove sensor para dhe mbrapa letrat e paguara 6 + 1 deri ne gusht 2021; Cmimi 3500 i diskutueshen Shkodër
Makina sht n gjendje t mir. Opsionet si navi te madh, xhama te zi origjinal, sensor parkimi, karikator me 6 cd, sedilje me ngrohj. Esht e gatshme per gjdo lloj provet nga ana jua. Shkodër
Nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re makina ska asnje shenj perdorimi me boje te fabrike. Sensor drite shiu dhe parkimi, ganxhe rimorkimi elektrike. Shkodër
Shitet Golf 5 viti 2006 motorr 1, 9 naft, kamjo automatike DSG e sapo ardhur nga gjermanija md dogan te paguar gati per tar. Makina ka 192 mij klm te vetat mund ti verifikoni ku te doni dhe esht. Shkodër
Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjerman. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re 10/10. Disponon liber sherbimesh te plot dhe kilometra origjinale te cilat mund t. Shkodër
5 800€
Shtuar: 28 janar 2021, numri: 113888
Modeli: Golf 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 231400 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Golf V 1.9 TDI, kambio automatike (tip-tronik) DSG 6 + R, viti prodhimit 10-2007, 216.000 km origjinale, makina eshte me gjith sherbimet e bera ne kohe dhe esht perfekte ne cdo aspekt, voj kamjo + voj motorri dhe filtra te sapo nderrua deri 231.000 km, amortizatoret e rinj, tambure + verrota te reja, 4 goma te reja me disqe golfi 6 RH 16, xhama te zinj origjinal, ekran multifunksional, sensor parkimi origjinal, sensor dritash, sensor shiu, pilot automatik, makina ka 1 vit ne shqiperi me letra te sapo pagura per 1 vit deri ne shtator 2021. Shitet ne gjendje perfekte motorrike e gjenerike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.