Volkswagen Golf viti 2005, Gri, 1.9L, 215000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re makina ska asnje shenj perdorimi me boje te fabrike. Sensor drite shiu dhe parkimi, ganxhe rimorkimi elektrike. Shkodër
Shitet Golf 5 viti 2006 motorr 1, 9 naft, kamjo automatike DSG e sapo ardhur nga gjermanija md dogan te paguar gati per tar. Makina ka 192 mij klm te vetat mund ti verifikoni ku te doni dhe esht. Shkodër
Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjerman. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re 10/10. Disponon liber sherbimesh te plot dhe kilometra origjinale te cilat mund t. Shkodër
Volkswagen Caddy Life me motorr 1.9 TDI modelit te ri, me kamio manual. 6 + 1 vende mundesi kthimi ne 4 + 1. Euro4. Viti ne leje 27.12.2005. Perfekte gjendja motorrike gjenerike dhe estetik. Shkodër
Volkswagen Golf GT Fabrikisht, i sapo ardhur ne super gjendje motorrike gjenerike estetike shum i vecant ne llojin e vet Full Optional me motorr 2.0 Diesel modeli i ri me 1 alber 8 valvola shu. Shkodër
4 900€
Shtuar: 17 maj 2020, numri: 113450
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 215000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Makina еsht nе gjendje tе mirе. Opsionet si navi te madh, xhama te zi origjinal, sensor parkimi, karikator me 6 cd, sedilje me ngrohje. Esht e gatshme per gjdo lloj provet nga ana juaj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.