Volkswagen Golf viti 2005, Gri, 1.9L, 191200km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Golf 5 viti 2006 motorr 1, 9 naft, kamjo automatike DSG e sapo ardhur nga gjermanija md dogan te paguar gati per tar. Makina ka 192 mij klm te vetat mund ti verifikoni ku te doni dhe esht. Shkodër
Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjerman. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re 10/10. Disponon liber sherbimesh te plot dhe kilometra origjinale te cilat mund t. Shkodër
Volkswagen Caddy Life me motorr 1.9 TDI modelit te ri, me kamio manual. 6 + 1 vende mundesi kthimi ne 4 + 1. Euro4. Viti ne leje 27.12.2005. Perfekte gjendja motorrike gjenerike dhe estetik. Shkodër
Volkswagen Golf GT Fabrikisht, i sapo ardhur ne super gjendje motorrike gjenerike estetike shum i vecant ne llojin e vet Full Optional me motorr 2.0 Diesel modeli i ri me 1 alber 8 valvola shu. Shkodër
E SAPO ARDHUR NGA Belgji. SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 K; VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 6 + 1 VEN. NGJYRA E ZEZE PER. VITI PRODHIMIT 2009. EURO 4. MAKINA KA KETO OPSIO. TIMON TRES. Shkodër
5 400€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96041
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 191200 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Volkswagen Golf 5 i sapo ardhur nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike me motorr 1.9 me kamio automatike DSG. Disponon kilometra origjinale me liber servisi si dhe kolaudim gjerma. Opsione shtesi si sensor shiu, drite dhe parkimi, sedilje me ngrohje, klima tronik bizona, tempomat shpejtsie, kompiuter bordi, disqe alumini R15 me 4 goma te reja 4 stineshe, et. Shum e paster pa asnje gervishtje, Volanti i r. Dogana e paguar;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.