Volkswagen Golf Plus viti 2006, Gri, 1.9L, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje t mir. Opsionet si navi te madh, xhama te zi origjinal, sensor parkimi, karikator me 6 cd, sedilje me ngrohj. Esht e gatshme per gjdo lloj provet nga ana jua. Shkodër
Shitet Golf 5 viti 2006 motorr 1, 9 naft, kamjo automatike DSG e sapo ardhur nga gjermanija md dogan te paguar gati per tar. Makina ka 192 mij klm te vetat mund ti verifikoni ku te doni dhe esht. Shkodër
Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjerman. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re 10/10. Disponon liber sherbimesh te plot dhe kilometra origjinale te cilat mund t. Shkodër
Volkswagen Caddy Life me motorr 1.9 TDI modelit te ri, me kamio manual. 6 + 1 vende mundesi kthimi ne 4 + 1. Euro4. Viti ne leje 27.12.2005. Perfekte gjendja motorrike gjenerike dhe estetik. Shkodër
Volkswagen Golf GT Fabrikisht, i sapo ardhur ne super gjendje motorrike gjenerike estetike shum i vecant ne llojin e vet Full Optional me motorr 2.0 Diesel modeli i ri me 1 alber 8 valvola shu. Shkodër
5 200€
Shtuar: 9 maj 2020, numri: 113395
Modeli: Golf Plus 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re makina ska asnje shenj perdorimi me boje te fabrikes. Sensor drite shiu dhe parkimi, ganxhe rimorkimi elektrike, sedilje me ngrohje, radio cd dhe lidhje wifi e aux me tel, kompiuter bordi kultifunksional, disqe alumini me 4 goma te reja, etj e gatcme per cdo lloj prove makina ka doganen e paguar. Volanti i nderruar i ri ne kuti. Kilometrat te garantuara me liber te plot servisi.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.