Volkswagen Caddy viti 2006, Gri, 1.9L, 203100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Golf 5 viti 2006 motorr 1, 9 naft, kamjo automatike DSG e sapo ardhur nga gjermanija md dogan te paguar gati per tar. Makina ka 192 mij klm te vetat mund ti verifikoni ku te doni dhe esht. Shkodër
Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjerman. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re 10/10. Disponon liber sherbimesh te plot dhe kilometra origjinale te cilat mund t. Shkodër
Volkswagen Golf GT Fabrikisht, i sapo ardhur ne super gjendje motorrike gjenerike estetike shum i vecant ne llojin e vet Full Optional me motorr 2.0 Diesel modeli i ri me 1 alber 8 valvola shu. Shkodër
Volkswagen Golf 5 i sapo ardhur nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike me motorr 1.9 me kamio automatike DS. Disponon kilometra origjinale me liber servisi si dh. Shkodër
E SAPO ARDHUR NGA Belgji. SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 K; VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 6 + 1 VEN. NGJYRA E ZEZE PER. VITI PRODHIMIT 2009. EURO 4. MAKINA KA KETO OPSIO. TIMON TRES. Shkodër
5 200€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96043
Modeli: Caddy 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 203100 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Volkswagen Caddy Life me motorr 1.9 TDI modelit te ri, me kamio manuale. 6 + 1 vende mundesi kthimi ne 4 + 1. Euro4. Viti ne leje 27.12.2005. Perfekte gjendja motorrike gjenerike dhe estetike thuajse e r. Disponon 4 goma vere dhe 4 dimr. Kondicioner, audio cd et. Dogana e paguar gati per cdo prov. Kilometrat jan origjinale me liber servisi si dhe sherbimi fundit i vajit me 5w30 FUCHS i sapo bam ne Gjermani per 25

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.