Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Shkodër

Shkodr; ; Toyota Rav4 Viti 08/2006 / 2.2 Nafte / Kambio Manuale / Xhama te zinj origjinal / Sensor parkimi / Sallon lekure e zez shum e paster / Sedilje me ngrohje / 4x4 Kompjuter bordi / Pasqyr. Shkodër
6 500€
Toyota Yaris 1.4 naft; ; ; ; Toyota Yaris 1.4 naft; Automatik; Diesel; 4 xhama elektrik; Hapje me pult; Klima automatk; Radio Cd; Liber servisit; ; Makina eshte e ardhur nga Gjermania dhe esht. Shkodër
E shitur
Toyota hilux 3.00 nafte viti 2008.kamioautomarike me xhama te zi origjin. Me 14800 km origjinale lehtesisht te kontrollushme, ne gjendje shum te mir e gatshme per gjdo lloj pro. 12000. Shkodër
E shitur
Shitet yaris viti 2004 1.4 nafte manuale, klima, kompjuter bordi digjitale, radio-cd, goma te reja, 170000km ORIGJINALE ku mund beni cdo lloj preovet dhe kontroll; Makina eshte me dogane t. Shkodër
E shitur
Shitet Toyota yaris 1.4 nafte viti 2005 me letra shiptare te paguara nee gjendje shum e mir shitet per arsy emigrimi per pak dit Shkodër
E shitur
Shitet toyta Yaris 1.4 nafte viti 2005 letra te paguara per nje vit Shkodër
E shitur
Toyota ne gjendje te mir pa dokumenta Shkodër
E shitur
Shitet toyta Yaris ne gjendje shum te mir 1.4 nafte me letra te paguara pet 1 vit per arsy emigri vetem per 2700 euro Shkodër
E shitur
Shitet toyta Yaris ne gjendje shum tmir nafte 1.4 letra te prera per nji vit Shkodër
E shitur
Shitet ne gjendje shum te mir me letra te prera deri me 20-12-2018 e pershtatshme per terrene te thyera; Me goma te reja; CMIMI I DISKUTUSHEM Shkodër
E shitur
Shitet Toyota Yaris viti 2005 1.4 nafte kamio manual ne gjendje shum te mire me letra shiptare te pagura per 1 vit, cmimi I diskutushem shitet p arsy emigrimi Shkodër
E shitur
Shitet Toyota Yaris viti 2005 1.4 nafte kamio manual ne gjendje shum te mire me letra shiptare te pagura per 1 vit, cmimi I diskutushem shitet p arsy emigrimi Shkodër
E shitur
Shitet Toyota Yaris viti 2005 1.4 nafte manual ne gjendje shum te mire me letra shiptare te pagura per 1 vit p. Arsy emigrimi; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; Shkodër
E shitur
Shitet Toyota Yaris viti 2005 1.4 nafte me letra shiptare te pagura per 1 vit ne gjendje shum te mire voj filtra te nderruara bateri te re; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; Shkodër
E shitur
Shitet Toyota Yaris viti 2005 1.4 nafte kamio manual ne gjendje shum te mire sa Po ardhun me letra shiptare te pagura per 1 vit Shkodër
E shitur
Shitet Toyota Yaris 1.4 naft; Viti 2005; Kamio manual; Letra per 1 vi Shkodër
E shitur
Makina eshte me dokumenta te rregull. motorr 2.4 nafte Shkodër
E shitur
Super toyota motorr 1.0 benzin manual. Me dogane te pagua. kondicioner radio cd me butona ne tim. Ne gjendje te shkelqyer Shkodër
E shitur
Shitet Toyota rav 4 viti 2008 me 150000km origjinale, goma te reja, manuale, 4x4 aktive, shum ekonomike n gjendje perfekte si e. Kush sht i interesuar mund te kontaktojn n kyt nr 00393804669492 Shkodër
E shitur
makina eshte teper ekonomike 996 kubik me 4 pistona me 5 porta me taksa te paguaraper nji vit, eshte egatshme per te gjitha provat, perfekte sidomos per femra, Shkodër
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera