Renault Megane viti 2004, E zezë, 1.5L, 151400km

Njoftime të ngjashme

Me taksa deri ne qershor te 2023 dhe kolodim deri ne qershor te 2024; ; Siguracion deri ne fund te viti; ; Shitet per arsye mos perdorim. Shkodër
Shes veturen per import ose nese deshironi pjes. Vetura sht me targa gjermane t eksportit dhe ndodhet afr kufirit Rozhaj/Pej; ; Makina nuk mund t ndizet pr shkak t nj motori t prishur. Shkodër
Car is located in Berlin/Germany!!; ; After 4 years in which this car has driven me around the world it will now be passed on to the next on; ; I bought it back then in Western Australia wit. Shkodër
E shitur
Modeli: Megane 
Viti: 2004 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 151400 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
Shitet rreno megan, 1.5 nafte, motorr dci gjendje perfekte, rryp faze, vaj filtra sapo te ndrruar. makina eshte ne gjendje perfekte, goma te reja, kondicioner, pilot atomatik, cruze control, ndezje start stop, pasqyra me palosje, sensor drite dhe shi. e gatshme per cdo lloj prove. me letra te paguara per 1 vit. der me 8.12.2021

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.