Opel Zafira viti 2009, Blu, 1.7L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET OPEL ASTRA MOTOR 1.7 NAFTE SHUME EKONOMIKE KM ORIGINALE 220.000 NGJYRA GRI METALIZATO SUPER GJENDJE ME GJITHA SHERBIMET E BERA NE SERVIS OPELI NE ITALI E SAPO ARDHUR NGA JASHTE ME DOGANE T. Shkodër
Me dokumenta te rregull. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. Kondicion. Airb. Per me shume info kontaktoni ne cel Shkodër
Shitet OPEL INSIGNIA 2010, 2.0 nafte me kamio manuale, 193 000km te vet. Eshte shume ekonomi. Makina eshte full option: navi i madh, sensor parkimi para dhe pas, sensor shiu, pilot automatik. Shkodër
Shitet OPEL INSIGNIA 2010, 2.0nafte me kamio manuale, 193 000km te vet. Eshte shume ekonomi. Makina eshte full option: navi i madh, sensor parkimi para dhe pas, sensor shiu, pilot automatik. Shkodër
Makine eshte ne gjendje shum te mire dhe shum pak e perdor. te gjitha sherbimet i ka te kryer; Motorr 2000 nafte; kamio manuale; taksat i ka te paguara per 1 vit kurse siguracioni i ka skaduar. Shkodër
5 350€
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113149
Modeli: Zafira 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.7 litra
Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009 klima 6 + 1vendesh, sensor parkimi para dhe mrapa, manuale 6 marsha, 5 goma te reja Michelin 2 amortizator te mrame sa Jan nderua. Voji dhe te gjitha filtrat jane te ndruara, makina ka dhe 2celsa, dhe librin e servis. Opeli sapo ka ardhe nga belgjika, me dogan dhe dekomenta te prera per 1vit. Makina eshte ne gjendje shum te mire ku mund te provohet, per me shum mund te kontaktoni cel

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.