Mitsubishi Pajero viti 2000, Blu, 2.8L, 183700km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mitsubishi Pajerone gjendje shum te mire mekanike dhe vizuale, te gjitha sherbimet e kryera se fundi, voje motorri, te gjjtha filtrat e motorrit, voje kambio dhe filter, bateri te re, 4 goma t. Shkodër
3 000€
Shtuar: 29 nëntor 2020, numri: 113649
Modeli: Pajero 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 183700 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Kapaciteti i motorit: 2.8 litra
Shitet mitsubish pajero viti 2000 kamje automatike motorr 2.8 me zinxhir 44 xhama elektrik me letra per 1 vit makina asht super gjendje kondisoner me antifurt disqe e goma super gjendje makina ka xhdo gja ne fuksjon

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.