Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Shkodër

Mitsubishi Pajerone gjendje shum te mire mekanike dhe vizuale, te gjitha sherbimet e kryera se fundi, voje motorri, te gjjtha filtrat e motorrit, voje kambio dhe filter, bateri te re, 4 goma t. Shkodër
6 000€
Mjeti eshte super gjendje si nga ana e motorrit dhe ne kushte te mira teknike mjeti disponon liber sherbimi kondicjoner antifurt xhama elektrik goma te reja ju lutemi mos telefononi per nderrim. Shkodër
E shitur
Makina eshte ne gjenje shum te mir me gjitha sherbimet e bera krejt sistemi dretimit me koka egomina te gjitha origjinale japoneze ka motorr te thjesht 2.8 me kondicjoner dhe letra deri ne prid. Shkodër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir jukan ba krej sherbimet komplet sistemi i drejtimit me krejt kokat e gominat sidhe voj e filt. makina eshte evacant ka motorr 2.8 i thjesht me kondicjoner m. Shkodër
E shitur
Eshte ne gjendje shum te mir jukan ba krejt sherbimet krej sistemi drejtit me koka e gomina te reja origjinale japoneze voj dhe filtra letrat ika deri ne pridh Shkodër
E shitur
shitet per aresye mosperdorimi makina te gjitha sherbimet e kryera me se fundmi i eshte nderruar komplet kiti i freksionit makina eshte me letra te rregullta me kondicioner goma te reja motor 2.5. Shkodër
E shitur
Shitet Mitsubish L200 viti 2000 me letra te prera goma te reje makina eshte ne gjendje perfekte dhe km origjinale Shkodër
E shitur
Shitet e sapo prer dogana dhe letrat Shkodër
E shitur
Shitet pajero full ska asgje nevoj gjen me te vogel me goma te reja e sapo prer dogana dhe letrat Shkodër
E shitur
Shitet makina e ardhur nga italia me dogan te paguar full gjithca top Shkodër
E shitur
SHITET MITSUBISHI 4X4 NE GJENDJE PERFEKTE NE CDO PJES E PERSHTATSHME PER ZONAT MALORE ME LETRA TE PAGUARA DERI NE JANARE 2019 Shkodër
E shitur
Shitet Mitsubishi L 200 pick up 4x4 Magnum nafte 2.5, viti 2004 me klima tronik, fren. S, Airbeg, radio cd, mbyllje qendrore, dyer xhama e pasqyra elektri., makina eshte ne gjendje shume t. Shkodër
E shitur
kemi per te shitur foristrad mitsubishi L200 e vitit 2002 naft (disel) me kamio manuale 5 + R makina eshte ne gjendje perfekte makinen e jap me garanci edhe mund ta kontrodhoni ku te keni deshir. Shkodër
E shitur
Shes mitsubishi pajero, motor 2.5 nafte, 5 porta, 7 ulese me dokumenta per 1 vit 4 4 funkisonale perfekt me bllokues diferencialit mbrapa makina ndollet ne shkoder gadi per cdo lloj prove, j. Shkodër
E shitur
Makina eshte gjendje perfekte me motorr 2.8 pa turbo me balestra t rinforcua. Gomma t reja mudterrain me letra deri 2018 per info flasim Shkodër
E shitur
mitsubishi pajero gls2 del 2004 3.2 did km 200.000 full full Shkodër
E shitur
Shitet Mitsubishi L 200 pick up 4x4 nafte 2.5, viti 2000, me kondicioner, fren. S, Airbeg, radio cd, mbyllje qendrore me pult, dyer xhama e pasqyra elektri., makina eshte ne gjendje shume t. Shkodër
E shitur
Dogane te paguar eshte ne gjendje perfekte Shkodër
E shitur
Mitsubishi L 200 pick up 4x4 nafte 2.5, me Kondicioner, Fren. S, Airbeg, timon hidrolik, radio cd, mbyllje qendrore, dyer xhama e pasqyra elektri. Makina eshte e sapo targuar ne gjendje shum. Shkodër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire e gatshme per qdo prov me gjitha letrat e paguara Deri ne maj 2018 Shkodër
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera