Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz S-Class në Shkodër

Makina eshte me letra te prera dhe sherbime te; kryera baxho xhami, LUNGO, perde; ne panel, marsha ne timon, navigator, cd player,; klima, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje +; ftohje +. Shkodër
11 000€
Shitet Ose Nderrohet Me Bmw X5; Mercedes S500 GAZ + BENZINE 2001 FULL EXTRA; Makina Posedon: Sendilje Me Ngrohje + Ftohje; Baxho Xhami; Xhama Te Zinje Origjinale; Sistem Audio; Fenera Me Lupa Q. Shkodër
3 700€
I diskutueshëm
F1, full opsio. 145000 km origjina. Shkodër
1€
Shitet ose nderrohet S 320 viti 07 me te gjitha sherbimet e krye. kamer para dhe mra. xhama te erret origjin. letrat deri 2020 Shkodër
1€
Mercedes-Benz S-Class 5.5L Look AMG 63 2019 560HP !!!; MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE ESTETIKE THUAJSE E RE AKOMA ME QESE TE PA HEQURA ME VETEM 35.000 MILJE TE CERTIFIKUAR; NGJYR. Shkodër
75 000€
Letra deri shkurt 2019 Shkodër
E shitur
E shitur
S class 350 blue efficiency long 2012 full opsion Shkodër
E shitur
E shitur
S 3.5 benzine _ me dogan te paguar sa po' ardhu. Makina eshte look AMG full opsio. Te gjitha sherbimet e kryera ne Ko. Cmimi 16.000 eur. Pak i diskutushe. Ju lutem telefonata serjoze Shkodër
E shitur
Mercedes-Benz S 320 CDI; 2008 look 2012; Gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike; Kamera para; Sensor parkimi; Sensor shiu; Sallon lekure; Shkodër
E shitur
Shitet Mercedes Benz S350 Look 2012 Benzine me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra tambure ferrota te gjitha te reja te bera tek Mercedes Benz Makina i ka te gjitha letrat e paguara per nje vi. Shkodër
E shitur
Makina eshte ne gjendje prefekte, version lungo, motor 320, sedilja me memorie para dhe mbrapa, distronik, sensor parkimi, xhama triplex dopjo xham etj Shkodër
E shitur
Makina esht e sapo ardhur nga jash. me 120.000 km origjinale te padiskutueshme, Viti 2009.makina ofron kamera para dhe mbrapa, distronik, sensor shiu, sensor ne pasqyra, xenon me levizje n. Shkodër
E shitur
Makina eshte ne gjendje te perkry. mimi i diskutushem, Mundesi nderrimi Shkodër
E shitur
Mercedez Benz s320 luk amg65 2013 Shkodër
E shitur
Shitet mercedez benz s63AMG benzin full opsion ne gjenje te shkelqyer makina esht me targa te huja pa dogan Shkodër
E shitur
makina esht gjendje shum te mir e paster mbrenda dhe jasht, serdilje me memorie ngrohje dhe fryerje dopje xham gjys blind, , dyert me thithje, sensor, disqe amg dhe zhurmen e marmitave amg. Shkodër
E shitur
Mercedes benz sllon; W140; Sedilje memories; Kaldai; Sensor parkimi; Sedilje me nxemje para mbrapa; Baxho xhami; Dyert me thithje; Makina esht e bame me porosi per me gjat mund te kontaktoni n. Shkodër
E shitur
Shitet S350Look 2012 Benzine me te gjitha sherbimet e bera si vaj filtra ferrota tambure te gjitha te bera tek mercedes benz makina i ka letrat e prera per nje vit Viti fundi i 2006 Cmimi 17500. Shkodër
E shitur