Mercedes-Benz S-class viti 2014, E bardhë, 5.5L, 52600km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes benz 270, manual, sedilje lekure me ngrohje, facelift look 2005, navigator, vit prodhimi fund 2001, gjendje te mire, me letra deri gus. Shkodër
MERCEDES-BENZ C220 BlueEfficiency-2010 Automatike Avantgar; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xheneri. 190.000 kilomet. Sallon shume i past. Sensor parkimi para mbra. Senso. Shkodër
Makina e sapo ardhur nga gjermania me dogan t paguar Euro4 ne super gjendje ska nevoj per asgje kamio automatike me dogan t paguar motor Evo 220 ka 259642 km origjinale me liber sherbimesh. Shkodër
Shitet c clas 220 amg shum e radh si makine, allestiment avantgarde, i sapo ardhur, me navigator, bluthoot, kamer mrapa, kamio automatike, xhama te zi, disqe sport, 4 marmita, tapeceri lekure, e. Shkodër
Shitet Mercedes Benz c200 Makine ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e ber. Shkodër
75 000€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95195
Modeli: S-class 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 52600 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 5.5 litra
Kuaj fuqi: 560 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Parktronic Kompjuter i spondit Sistem navigimi Fenerët Xenon Baxha Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Larësi i fenerëve Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
Mercedes-Benz S-Class 5.5L Look AMG 63 2019 560HP !!!; MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE ESTETIKE THUAJSE E RE AKOMA ME QESE TE PA HEQURA ME VETEM 35.000 MILJE TE CERTIFIKUAR; NGJYRA PERLE E BARDHE; LOOK AMG 63 TE 2019 ME TE GJITHA PJESET ORIGJINALE MERCEDES-BENZ; FENER MULTIBEAM DIGITAL LIGHT ME PROJEKTOR SI MODELI 2019; DISQE ORIGJINALE AMG TE MODELIT 2019 ME 4 GOMA 100% TE REJA MICHELIN PILOT SPORT 4; SISTEM MARMITASH AMG ME ZHURME SIPAS DESHIRES SI DHE SISTEM DOWNPIPE AM; MASKARINA E MODELIT BRABUS; SALLON SHUME I PASTER ME LEVIZJE MRAPA NGROHJE FTOHJE FRYRJE CFRYRJE DYNAMIC SIPAS KTHESAVE DHE MASAZ; XHAMA TERMIK PARA MBRAPA PERDE ORIGJINALE FULL PANORAMA TELEVIZORA MULTIFUNKSIONAL MRAPA; SISTEM MUZIKE BURMESTER FULL KARBON NGA BRENDA DHE TIMON AM; KEYLESS GO START STOP BAGAZHI ME BUTON DHE HAPET ME KEMBE; VETEPARKIM LANE KEEPING ASSIST TIMONI ME DRIDHJE KUR DEL NGA VIJAT E BARDHA DISTRONIC PLUS VETEFRENIM NE RAST RREZIK; VITI 12/2014 ME DOGANE TE PAGUAR DHE SIGURICION PER NJE VIT GATI PER TARG

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.