Mercedes-Benz S-class viti 2008, E zezë, 202400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes Benz C-Klas 220 Cdi Avantgar. me Dogan Te paguar makina esht ne gjendje perfekte, Shkodër
ML 270 CDI look AMG origjinal nga fabri. kambio automat, sallon lekure te zeze, drita xenon bixenon, disqe 17 AMG origjinal, sensor parkimi, drita xenon/bixenon, xhama te zi origjin. letrat. Shkodër
Mercedes benz ML 270 cdi look amg fabriket makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo prov /xhama te zinj origjinal/sensor parkimi/xenon bi xenon/navigator plus karikator me 6 CD/ disqe 17 AM. Shkodër
Shitet Ose Nderrohet Me Bmw X5; Mercedes S500 GAZ + BENZINE 2001 FULL EXTRA; Makina Posedon: Sendilje Me Ngrohje + Ftohje; Baxho Xhami; Xhama Te Zinje Origjinale; Sistem Audio; Fenera Me Lupa Q. Shkodër
SHES ML 280 NAFTE 4 MATIK 198 MIJE KLM ME LIBER SERVISIT AUTOMAT 7G MARSHA TE TIMONI F1 XHAMA TE ZI ORIGJINAL PEDANA TAPICERI LEKURE BEZH SENSOR SHIU DRITE GJAMA PASQYRA SEDILE ELEKTRIKE KOMANDA N. Shkodër
11 000€
Shtuar: 19 dhjetor 2019, numri: 112388
Modeli: S-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 202400 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Baxha 
Makina eshte me letra te prera dhe sherbime te; kryera baxho xhami, LUNGO, perde; ne panel, marsha ne timon, navigator, cd player,; klima, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje +; ftohje + memory,; pasqyra me palosje, sediljet mbrapa me; ngrohje + elektrike, stopa fenera FULL LED,; timon druri, ne gjendje shume te mire motorrike dhe; xhenerik. Nuk e kap taksa e luksit. Bejme edhe ndrrime

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.