Mercedes-Benz E-class viti 2007, Kafe, 2.2L, 237300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz C220 CDI (W204) model AVANTGARDE (170 H) kambio automatike, viti 12/2007 / 218.000 km origjinale, sensor parkimi / dritash / shiu, ekran multifunksional me navi cd dvd, drita xeno. Shkodër
Shitet Mercedes Benz C-Klas 220 Cdi Avantgar. me Dogan Te paguar makina esht ne gjendje perfekte, Shkodër
ML 270 CDI look AMG origjinal nga fabri. kambio automat, sallon lekure te zeze, drita xenon bixenon, disqe 17 AMG origjinal, sensor parkimi, drita xenon/bixenon, xhama te zi origjin. letrat. Shkodër
Mercedes benz ML 270 cdi look amg fabriket makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo prov /xhama te zinj origjinal/sensor parkimi/xenon bi xenon/navigator plus karikator me 6 CD/ disqe 17 AM. Shkodër
Makina eshte me letra te prera dhe sherbime te; kryera baxho xhami, LUNGO, perde; ne panel, marsha ne timon, navigator, cd player,; klima, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje +; ftohje +. Shkodër
6 500€
Shtuar: 28 janar 2021, numri: 113889
Modeli: E-class 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 237300 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Mercedes-Benz (EVO) 2.2 LITER, AVANTGARDE, kambio automatike tip-tronik me opsione C/S ( Comfort-Sport ), viti 05-2007, me TUV aktik deri ne 2021 (KOLAUDIMI GJERMAN) i sapoardhur nga gjermania ne super gjendje motorrike e gjenerike full opsione. Fener me lupa xenon-bixenon, larje fenersh, sensor parkingu para-mrapa, sensor shiu, sensor dritash, navi me cd dvd, limitador shpejtesie, disqe origjinale evo RH 16 akull te reja pa asnje gervishtje, te sapo bera gjitha sherbimet me 237.000 km origjinale ne gjendje perfekte. Me dogan te paguar. Gjendja 10/10

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.