Mercedes-Benz C-class viti 2009, Gri, 2.2L, 181200km

Njoftime të ngjashme

Me taksa deri ne qershor te 2023 dhe kolodim deri ne qershor te 2024; ; Siguracion deri ne fund te viti; ; Shitet per arsye mos perdorim. Shkodër
Shes veturen per import ose nese deshironi pjes. Vetura sht me targa gjermane t eksportit dhe ndodhet afr kufirit Rozhaj/Pej; ; Makina nuk mund t ndizet pr shkak t nj motori t prishur. Shkodër
Car is located in Berlin/Germany!!; ; After 4 years in which this car has driven me around the world it will now be passed on to the next on; ; I bought it back then in Western Australia wit. Shkodër
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2009 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 181200 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Shitet Mercedes Benz C-Klas 220 Cdi Avantgard. me Dogan Te paguar makina esht ne gjendje perfekte,

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.